Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tudod bizonyítani hogy...

Mivel tudod bizonyítani hogy a föld gömb, és nem lapos?

Figyelt kérdés

1 kép nem bizonyíték, a szöveg nem bizonyíték. Bárki írhat bármit, a képeket át lehet szerkeszteni.


Én viszont látom hogy lapos.


Te átlag emberként, anélkül hogy kirepülnél az űrbe, mivel tudod bizonyítani, hogy a föld gömb?

Nem tudod bizonyítani.


2021. máj. 18. 08:56
 31/91 A kérdező kommentje:
Amikor a végére érnél egy térkapu vissza rak az elejére, ami ugyanúgy néz ki, ezért nem veszed észre.
2021. máj. 19. 11:49
 32/91 anonim ***** válasza:
91%
31 Ez egyre jobb 😂😂 Mi a szar
2021. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:

Én prof.Szélyes Sándor oldalán azt olvastam, hogy egy kupola van felettünk és arra van ráfestve vagy lámpával megvilágítva a csillagok. Ez a kupola a déli sarkkörön túl van, ahova az emberek nem mennek, mert azt hiszik nincs ott semmi és hideg van. A hideget meg nem szeretik


Aztán volt az a nácik elmenekültek az antarktiszi bázisaikra elmélet és Byrd Admirális flottáját a foo-fighterekkel szétcincálták vonalat képviselők szerint van ott egy féregjárat, nem térkapu. Mert a délisarkon fényképeztek jeges medvét, ami csak az északin él, tehát van ott egy átjáró.


Több irányba is elágazik az elmélet. Ha kiengedik Sándort a sittről meg kell kérdezni most hogy is van ez?

2021. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
A dinoszauruszok is azért tüntek el, mert egy aszteroida becsapódott a mély óceánból és a hatalmas rengés következtében, mint a rázkódó sakktábláról leestek a dinoszauruszok és eltüntek.
2021. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
29%

"Ezért mutat az északi sarokra az iránytű, mert déli sarok nincsen."



Kész, meghaltam :D

Néha amúgy nehéz eldönteni, hogy az ilyen ember sötét, mint egy fekete lyuk vagy csak troll.

2021. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:

#30 Noormális?? Mindjárt sarkon fordulok..


Azt hiszem így matematikailag is bizonyítható:


Állj be északi irányba menj 100 km-t észak, kelet, dél irányában, majd fordulj nyugatra és menj addig, amíg vissza nem értél a kiinduló pontba.


Namost, ha sík lenne a föld, akkor MINDIG,mindenhonnan indulva ugyanoda érnél vissza.

Ha félgömb, akkor ez csak adott távon lenne igaz a középponttól adott sugárról indulva.

Viszont ha gömb, akkor az északi részen a 4. szakasz (délebbi, északira merőleges) hosszabbra jön ki, a déli félgömbön meg fordítva.

A két sarkon és az egyenlítő mentén adott távolságról indulva működne (nem pont 50km)

2021. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy ez így is van, hanem hogy ez áll az elméletben. Olvastam, hogy megosszam veletek. :D
2021. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
Itt láthatjátok a valós Földet. Az elmélet szerint több kontinens van a hó borította déli sarok alatt. Ott élnek egyszarvúak, óriások, törpék, ufók is onnét jönnek, aztán sárkányok, vámpírok, farkaok, csuoakabra stb [link]
2021. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:

#36-osként kicsit egyértelműsítem:


Állj be északi irányba menj 100 km-t észak, kelet, dél irányában, majd fordulj nyugatra és menj addig, amíg vissza nem értél a kiinduló pontba.

Lesz 4 szakasz a 2. és 4. hossza számít, ami merőleges az észak-dél irányra.


Ha sík lenne a föld, akkor MINDIG,mindenhonnan indulva EGYFORMA HOSSZÚ LENNE ez a két szakasz.


Ha félgömb, akkor ez csak adott távon lenne igaz a középponttól adott sugárról indulva.


Ha gömb, akkor az északi részen a 4. szakasz (délebbi, északira merőleges) hosszabbra jön ki, a déli félgömbön meg fordítva.


A két sarkon és az egyenlítő mentén adott távolságról indulva működne (nem pont 50km)

2021. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Aki lepontoz annak..

2021. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!