Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tudod bizonyítani hogy...

Mivel tudod bizonyítani hogy a föld gömb, és nem lapos?

Figyelt kérdés

1 kép nem bizonyíték, a szöveg nem bizonyíték. Bárki írhat bármit, a képeket át lehet szerkeszteni.


Én viszont látom hogy lapos.


Te átlag emberként, anélkül hogy kirepülnél az űrbe, mivel tudod bizonyítani, hogy a föld gömb?

Nem tudod bizonyítani.


2021. máj. 18. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
74%

Egyazon időpontban a Föld eltérő pontjain eltérőek az árnyékok, mert a Nap egy gömbfelületen más-más szögben világítja meg a bolygó különböző pontjait.

Illetve az internetnek köszönhetően egy nagy globális világban élünk, hívj fel valakit videochaten a túloldalról, amikor nálad már este van, nála meg délelőtt!

2021. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Nem bizonyítja hogy gömb, lehet hogy lapos, de forog, ezért eltérő az árnyék meg a fény.


De az is lehet hogy a nap mozdul el.

2021. máj. 18. 09:25
 3/91 anonim ***** válasza:
86%
Felszállsz egy repülőre és mész egyenesen. Ha hazaérsz egy idő után akkor gömb volt.
2021. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 hollófernyiges ***** válasza:
85%
2021. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:

3# nem mert lapos, kör alakú.


És csak mentél egy kört.

2021. máj. 18. 10:00
 6/91 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan gondolom, hogy 2021-ben a kérdező-féle idióta, iskolában szunyókáló senkiháziakat alapvetően a fejére mért kalapácsütésekkel lehet csak jobb belátásra bírni. És ezt halál komolyan gondolom.

Ha ez a barom akkora állat, hogy nem figyelt az óráin, hogy nem hallgat meg mást, mint a saját konteós baromságát, nincs más út, mint a kalapács.

2021. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
66%
ne etessük a trollt
2021. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
26%

Lapos! Mert óceánból,tengerből meg minden mederből kifolyna a víz .

Őszintén meg mondva,ültem repülőn és a magassági mérő 12000-métert mutatott kinéztem,és nem volt görbe a táj amerre csak elláttam horizonton !

A másik,miért vannak még mindég felfedezetlen területek mikor már számtalanszor körbe hajózták a földet ?

2021. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, magadnak tudod bizonyítani csak.

Vízpartra kell menni és a partot figyelni.

A vízparthoz közel, a víz szintjétől nem sokkal magasabb helyen lévő, de magas építményt kell kiszemelni, amin vannak minták, ablakok stb.

Ha távolodsz tőle egy hajón, akkor egyre több rész tűnik el majd az aljából, minél messzebb vagy, de elég messze kell menni.

2021. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:

fejére mért kalapácsütésekkel lehet csak jobb belátásra bírni."


Téged meg be kéne darálni komposztnak.


Nem állítottam hogy lapos. Az volt a kérdés hogy mivel tudod bizonyítani hogy gömb.


A hajós példa majdnem jó, de az is lehet hogy lapos, de van benne egy kis görbület.

De ez nem bizonyítja hogy gömb.

2021. máj. 18. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!