Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez is alváspararlítis? Nektek...

Ez is alváspararlítis? Nektek is be van csukva a szemetek közben?

Figyelt kérdés
Szóval olyan 2 éve volt, hogy láttam egy videót a tudatos álmodádról aztán meg hogy létezik alvásparalízis és hogy ilyenkor hajlamos vagy hallucinálni és szörnyeket képzelni. Én annyira beszartam ettől, hogy sokáig nem mertem aludni és ez a lehető legnagyobb hülyeség volt mert pont a fáradékonyág, a rendszertelen alvás meg nyugtalanság idézi elő és hát pont emiatt is esett meg velem az első. Azóta többször is van, de van hogy 1 hónapban többször meg van hogy több hónap kieséssel. Azonban azt olvasom mindenhol, hogy ilyenkor nyitva van a szemed állítólag, de nekem sose volt nyitva. Én mindig a nagy sötétséget látom és próbálva se sikerül kinyitni meg persze semmimet se tudom mozgatni meg van egy ilyen érzés az egész testemben amit nem tudok leírni, mert ezt az érzést csak akkor éltem át eddig amikor avlásparalízísem volt, előtte sose szóval nem tudom mihez hasonlítani, de ilyen rossz érzés jön fel így a torkomba meg kicsit nyomja valami a mellkasomat (szerencsére nem hallucinálok hozzá szörnyet) és erről tudom mindig hogy alvásparalízisem van. Szóval van aki ugyanígy nem tudja kinyitnina szemét? Én csak a nagy sötétséget látom, meg mondom szerencsére még sose láttam szörnyet meg nem éreztem hogy bármi idegen lenne így a szobában. Annyi hogy csukva van a szemem, fájnak a zsibbadástól a karjaim, mindent hallok ami körülöttem történik, de nem tudok jelet adni arról, hogy ébren van a tudatom.

2021. máj. 30. 06:24
A kérdező szavazást indított:
Nekem nyitva van közben
Velem csukott szemmel történik
Mindkettő előfordult már
Nem éltem még át alvásparalízist, csak olvastam róla
20 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésben elírtam az alvásparalízis szót
2021. máj. 30. 06:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig nyitva volt eddig. Pontosabban felriadtam és kinyílt a szemem. Ekkor a tipikus kis szürke ufonauta alak jelent meg a szobám ajtajánál, engem figyelt,én meg bepánikoltam, de még segítségért se tudtam kiabálni, pedig próbáltam azonnal. Egyszer volt meglepő kivételes esetként, hogy a figyelőre hasonlító lény jelent meg mellettem, amúgy mindig a kis szürkék az alvási paralíziseim ijesztő szörnyei és mindig kinyitom a szemeim a riadságtól.
2021. máj. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, ki milyen "mélyre" jut el. És nem gondolnám hallucinációnak, vagy álomnak. Csak annyi, hogy az érzékelésed szintje változik. Néha több tapasztalat jön, máskor sötétség. Szerintem az asztrál testhez ennek több köze lehet.

Rengetegszer megtapasztaltam egy időszakban, hogy teljes bénultságra ébredtem. Láttam mindent, minden irányban, a valóságnak megfelelően, tehát semmi nem utalt rá, hogy álmodnék, akkor fel sem tűnt, hogy nem oké, hogy minden irányba látok és a tök sötétben is látom a bútorokat, meg mindent. Csak az járt az eszemben pánikszerüen, hogy meg akarok mozdulni, mert mindig valami gonosz jelenlétet érzékeltem, bár látni nem láttam semmi ilyesmit. Mikor hirtelen sikerült mozdulnom, hiába kapcsolgattam a lámpát, sosem akart világitani, mikor ki akartam nyitni az ajtót, mázsásnak éreztem a súlyát és hiába erőlködtem, alig bírtam résnyire nyitni. A legfurább az volt, hogy mindig hirtelen találtam magam újra az ágyban, tágra nyitott szemekkel és sehogy sem értettem, hogy nem emlékszem arra, hogy visszasétálok az ágyamba. Teljesen összezavartak ezek az élmények, csak annyit tudtam, hogy nem álom.

De volt olyan is nem egyszer, hogy csak a bénultságig jutottam, de én minden esetben láttam, csak mozdulni, hangot adni nem tudok olyankor, mellkasomon én sosem éreztem nyomást. Én rájöttem, úgy a legegyszerűbb ebből kijönni, hogy nyugton maradsz, nem parázol, csak gondolatban arra koncentrálsz, azt a parancsot adod, hogy meg akarsz mozdulni, a fizikai testedben akarsz lenni.

2021. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ezek nem alvásparalízisek, hanem entitás csinálja ezt. Én már találkoztam démonnal. Bár előtte nem, akkor hogy ismertem fel. Nos éreztem rajta, áradt belőle. Kis primitív sőtét entitás, ami a munkáját végzi.


Én is érzékeltem őt. Nem halucináltam, és semmi okom nem volt egy olyna szörnyet halucinálni, akitől egyáltalán nem félek.

2021. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj baszki ne ijesztgess mar uristen xdddd igy is be vagyok fosva amikor tortenik ne paraztass mar be jobban xd
2021. jún. 17. 02:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bántanak csak megfigyelnek a kis szürkék. Legalábbis nálam így volt. Egyszer meg a Figyelő is megjelent. Ő sokkal ijesztőbb volt.
2021. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!