Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Terhesség manifesztálása?

Terhesség manifesztálása?

Figyelt kérdés
Valakinek ilyesmi módon sikerült teherbe esnie? Már fél éve próbálkozunk a párommal, nekem IR-em van de szedek rá gyógyszert mégis néha rendszertelen a menstruációm de nem is ez a lényeg. Tudom, hogy görcsösen nem lehet akarni mert annál nehezebben jön mégis már nagyon szeretnénk és nem tudok valamiért leállni ezzel, hogy ne mindig egy kisbabára gondoljak hiába szeretném akármennyire másra tereni a figyelmem, ezért ha valakinek ilyesmi segíthetett leírná légyszíves?

2021. jún. 2. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

9# "tudományhívők"

A tudományban nem hinni kell, a tudományt tudni kell. Benne is van a nevében.

2021. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

édes jó istenem


egyébként lassan bekéne ezt az ezotéria témakört zárni, mert eszméletlen méreteket ölt az elmebetegség itt

2021. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindemt belehet vonzani, de nem csak ülni és várni a sült galambra.
2021. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13 Ez szép ellentmondás volt
2021. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
13. vagyok. Miért is? Minden manifesztációs cikknél, videónál el van mondva, hogy nem elég ha leülsz a seg*edre és leírod vagy vizualizálod 50-szer, amit szeretnél. Mondjuk, ha valaki meg akarja találni a lelki társát, nagyobb eséllyel találja meg, ha sokat van kint az utcán, ismerkedik, mintha mondjuk egész nap netflixezik a lakásában.
2021. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15 Az ismerkedéstől lesz meg, nem a manifesztálástól...
2021. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan, de lehet hogy ha nem manifesztálsz, nem találod meg. 😉 Na mindegy, nem akarok ezen vitatkozni.
2021. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne az igazi manifesztáció, ha nem kéne semmit tenni, csak manifesztálni és összejönne. A többi csak belemagyarázás.
2021. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!