Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fél éve megláttam valakit és...

Fél éve megláttam valakit és azóta nem megy ki a fejemből, valami köttetés lehet?

Figyelt kérdés

Kb. fél évvel ezelőtt random bekövettem egy embert, a képei alapján egyből nagyon szimpatikus lett, egy darabig figyelgettem és egy pár hét után ráírtam (soha nem szoktam ráírni senki ismeretlenre csak úgy) beszéltünk kicsit, csak én annyira stresszeltam, hogy elfelejtettem kérdezni tőle és így ő kérdezett én válaszotam volt a felállás, elbénáztam. Azóta kedveli néha a bejegyzéseimet de ennyi.

Lényeg, hogy ennyire erős, megmagyarázhatatlan vonzalmat még nem éreztem senki iránt, pedig még nem is láttam élőben.Egész belülről jön ez a furcsa érzés. Próbáltam elengedni, nem törődni vele, viszont mindig beférkőzi magát a gondolataimba, már fél éve... ilyent soha nem tapasztaltam. Úgy érzem magam mint valami tini ezzel plátói "szerelemmel" vagy nem is tudom mivel.

Remélem jó kategóriába írom.

Előre is köszi ha valaki tud segíteni, hogy mitől van ez a furcsa vonzódás



2021. jún. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok magány teszi ezt.
2021. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
87%
Nem kötés, inkább valamilyen fixáció a részedről. Vagy csak nem szoktál hozzá az erős vonzódáshoz.
2021. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, elofordulhat, ha hiszel a reinkarnációban. Egy korábbi életedben lehetett vele valamilyen személyes kapcsolatod.
2021. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!