Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden tippem veszít Tippmixen...

Minden tippem veszít Tippmixen. Lehet, hogy el vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy tűnik, hogy amire fogadok, az egyszerűen nem nyerhet.



2021. júl. 3. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Ez bizony átok.
Nem átok, ez teljesen természetes.
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Vannak dolgok, amit úgy hívnak, hogy szerencse és tudás. Szerencséd lehet, de, ha valamihez nem értesz abból nem leszel gazdag, kivéve, ha te vagy a lőrinc.
2021. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Én is sokat buktam ezen az eb-n. Tegnap majdnem megjátszottam, hogy az olaszok legalább 2 gólt rugnak. Biztos voltam benne, 10 ezerrel megjátszom, 22-t nyertem volna. Nem tettem meg, persze bejött volna.. ha fogadok rá, tuti bukta lett volna.

Múltkor a baseballnál voltam igy, 1 pontot kellett volna szerezniük, de neeeem... Persze másnap már ment nekik xd

Ma a dánokkal vagyok igy. Tippem, hogy 2 gólnál többet rúgnak. Nem teszem meg, tuti bejön ..

2021. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2: Én 500 Forintnál többet soha nem rakok fel.
2021. júl. 3. 12:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed
2021. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak tippelgetsz és nem elemezed akkor csak szerencse kérdése. Ha elemezed akkor amögött van tudas is ami nem egyenlő a csak ugy tippelgetszel.


De aki elemez azt is tudja hogy van mikor két esélyes a mérközés kimenetele vagy döntetlen mert a csapatok jelen állapotát is figyelembe kell venni fizikális, mentális, lelki, és nem csak a múltból meríteni mert az nem visz előre.


Egy megtépázott csapat is lehet nyerő ha a másik csapat nem sportszerű és a másik gyengeségét nem tiszteli hanem szabálytalanul kihasználja.


Több tényezőt kell figyelembe venni hogy sikeres tippelő legyen az aki tippelget.

2021. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"De aki elemez azt is tudja hogy van mikor két esélyes a mérközés kimenetele vagy döntetlen mert a csapatok jelen állapotát is figyelembe kell venni fizikális, mentális, lelki, és nem csak a múltból meríteni mert az nem visz előre."


Tévedés. MINDIG 3 esélyes a mérkőzés kimenetele. Hazai, vendég vagy döntetlen.

2021. júl. 3. 12:56
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem focira kell fogadni hanem olyanra ami 2 esélyes.
2021. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os írtam hogy két esélyes tehát vagy a hazai vagy a vendég és utána volt még egy vagy döntetlen


Olvasni olvastad de nem ertelmezted azt ami az olvasott szöveg mögött volt. A vagy döntetlent már észre se vetted és ugyanazt ismételted amit én mondtam nem értelmezve csak olvasva a gondolataimat.

2021. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

De az nem változtat a lényegen hogy átoknak véled az éppen nehéz passzban lévő jobb csapatot vagy nem látsz a színfalak mögé, hogy ők is csak emberek nekik is vannak nehézségeik mérközésen kívül amit ha nem tud kívül hagyni akkor az kihat a merkozes eredmenyere és ha egyidejuleg minden csapattagnak van valami merkozesen kivuli problemaja vagy le vannak sérülve, akkor ezt a masik csapat ha nem sportszeru csunyan kihasznalja a masik latszolagos gyengeseget.


Ha eszreveszik, hogy nehez valami nekik akkor is sportszeruek maradnak es nem hasznaljak ki, akkor azt mondom hogy igazi sportolok. De ez az amit nem mindig tudsz kivulallokent tehat tobb tenyezo befolyasolja a csapat teljesitmenyet.


Ha pl. Azt mondanak hogy dota-ba megprobalja legyozni egy ember a mesterseges intelligenciat akkor szinte mindenki a mesterseges intelligenciara fogadna, mert elmondhato hogy a mesterseges intelligencia fog nyerni hacsaknem az az ember kepes mp-ek alatt tobb evtized tudasat megtanulni vagy az az ember programozta.

2021. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
73%
Miota betette a lábát a fogadás a sportba nincs olyan tuti nyerö.
2021. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!