Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóságban lehetséges olyan...

Valóságban lehetséges olyan erős gonoszt elő idézni mint akik a horrorr filmekben is vannak?

Figyelt kérdés
Hogy ha egyszer rád szállt akkor elkap és megöl és nem lehet elpusztítani. Ilyet még tudnék idézni? Én neki adnám magam aztán én is démon vagy gonosz lennék?? Olyanná valnek mint ő?

2021. júl. 5. 21:38
 1/6 anonim válasza:
67%
Törd össze a kocsimat, garantálom neked a földi poklot!
2021. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hahahahahah
2021. júl. 5. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szóval azt akarod hogy megöljön egy gonosz valami? És ebben mi a logika? Nem válsz démonná szerintem. Csak magadra szabaditod, méghozzá önszántadból, és kvázi azt tesz veled amit akar. Az őrületbe fog kergetni, eljátszik veled, talán meg sem öl, de rávesz téged az öngyilkosságra. Ennyi.
2021. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hozd ide
2021. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne idézz ilyet, bajod is eshet.
2021. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

A valóságban durvábbak is vannak és még csak nem is démonok. Annál sokkal rosszabbak... Emberek. (Japán mitológiában ők az Onik. Ma pszichológiai nevén pszichopata... talán)


Nem inkarnalódnál demonként ha felemészt egy démon....

2021. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!