Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzhatnék be az...

Hogyan vonzhatnék be az életembe megbízható embereket?

Figyelt kérdés
Aki hisz a vonzás törvényében, légyszi írjon valami okosat. :) köszönöm. 26n
2021. júl. 15. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ismerkedj, próbálj meg jobb emberismerő lenni. Hidd el, ez segít, de az nem, hogy babonákban hiszel. Nincs olyan, hogy vonzás törvénye. Gondolj csak bele józan paraszti ésszel, ha létezne, akkor széles körben elterjedt lenne és mindenki vidám lenne mert minden úgy alakulna, ahogy szeretné. De ez csak legfeljebb a mesékben van így, vagy a mennyországban.
2021. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Haaonló hasonlót vonz.

Legy te is megbízható es várd is el mástól.

2021. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Keress olyat, aki tud nemet mondani, és ne sértődj meg, ha nemet mond valamire.
2021. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 én megbízható vagyok, csak másokban nem tudok könnyen megbízni, mert sokan átvertek. A félelmemmel teremtem a környezetem. :(
2021. júl. 15. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Pedig a hasonló valóban a hasonlót vonzza. Te sem lehetsz túl megbízható.
2021. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
De gondolj bele, vagy egy kiegyensúlyozott ember, meg egy kő depressziós, ha ezek mégis összekerülnek és érzelmi kötelék lesz közöttük, akkor vagy kijön a depiből a depis, vagy majd együtt depiznek, ha nem hasonlóak, akkor idővel azok lesznek, vagy megszűnik a kapcsolat.
2021. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
A tettei alapján válassz barátot, társat, ne a szavai alapján. És barátkozó meg a gondolattal hogy nem lesztek sokan a "bandában".
2021. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Elárulom nincs nagy köze a vonzás törvényének ehhez.

Az emberek többségében nem lehet megbízni, hiába vagy te egy angyal.

A normális emberek is megjátsszák a megbízhatót, de ha bármi van cserben fognak hagyni. Mindenkinek a családja a legfontosabb. Az az a hely ahol nyugodtan bízhatsz a másikban. Persze vannak akiknek ez sem adódott meg, ott általában valami zavar van bizonyos agyi területeken. Nehéz olyan férjet vagy feleséget is találni akiben tényleg megbízhatsz. Ha találsz is és a későbbiekben elkezd verni vagy megcsal, mert nem ismerted ki elég jól. Sajnos ez a valóság. Vannak páran akik tényleg megbízhatóak, mert ők az idegenekhez is úgy állnak hozzá mint a sajátjaikhoz. De mint mondtam nagyon ritka.

Éppen ezért csak reménykedhetsz és fejlesztheted az emberismeretedet, hogy a lehető legmegbízhatóbb emberrel találkozz.

2021. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
"Hogyan vonzhatnék be az életembe megbízható embereket?"+"A félelmemmel teremtem a környezetem."= te egy zseni vagy.
2021. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van vonzás törvénye akkor van taszítás is, ezen szoktam elmélkedni.
2021. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!