Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha olyan felemelke...

Mit tennél, ha olyan felemelkedett energialénnyé válhatnál halálod után, mint Daniel Jackson a Csillagkapu sorozatban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom miről beszélsz, de én halálom után nem akar semmi lenni. Pontosan elég nekem annyi az életből amennyit kapokxd
2021. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Létrehoznám az orit, elpusztítanám a többi energialényt. Híveket toboroznék, mint az egyetlen létező isten és elindítanám az egész univerzumot felégető dzsihadomat, mert az unalmamat csak az élők szenvedése és vére enyhítené.
2021. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát gondolom valami fénydimenzióból segíteném az embereket egyre inkább távolodva az emberi nézőponttól. Mígnem egyszer már annyira nem tudnék azonosulni velük, hogy visszavonulnék. De nem tudom milyen dolgokat csinálhatnak az inteligens fények még. Gondolom ott kapálni nem lehet, inkább csak elmélkedni meg átnézni más dimenziókba. Ezaz: valami kukkolón keresztül néznék más dimenziókat, mintha fantasy/scifi sorozatok lennének.
2021. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

0-24 sugároznék

(nem láttam a részt, csak képeket. Ha elmondanád honnantól akkor az t megköszönöm)

2021. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem maradnék a Földön. Oda mennék, ahová energialényként tartozom. (Nem láttam a filmet.)
2021. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Járnék a gyk-ra, hogy egy ilyen direkt szubjektív kérdésnél húzzam le a válaszadók pontjait. Egyetlen igazi szórakozásom lenne, de közben hobbiból monitorfényként meg hidegfényű izzók pótfényeként lesném a magánembert mindenféle helyzetekben.

...

2021. júl. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ő csak egy jó ember volt. Még bölcsesség is alig volt benne. Én már most sokkal hatalmasabb vagyok, csak éppen nem asztrál síkon létező energiaentitás vagyok, hanem van fizikai testem is.
2021. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!