Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nekem ma magától felemelkedett...

Nekem ma magától felemelkedett a hajaszálam, pedig be volt csukva az ablak és én meg sem moccantam. Szellem lehetett? (Mert a nagymamám tegnapelőtt halt meg)

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én olvastam ilyet valahol, hogy szellem van a közelben vagy mi, ha magától megmozdul a hajszál...
2016. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igazságoska ***** válasza:
68%
Részvétem! Hát lehet, hogy a nagymamád ott volt!
2016. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Részvétem! Sajnállak! Hát ha tegnapelőtt halt meg, akkor ő volt az, mert kötődik hozzád!
2016. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

OMG

Ne már gyerekek,felnőtt emberek vagyunk.

Simán lehet elektromos a hajad,sőt attól,hogy be van csukva az ablak még lehet huzat a lakásban,az is lehet,hogy ahogy te fújtad ki a levegőt,attól mozdult meg.

Részvétem.Tudom,hogy most nagyon nehéz,de ne akarj ilyen dolgokba menekülni/belemagyarázni mindenbe valamit.

2016. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Részvétem a nagymamád miatt!

Elképzelhető, de ne egyből ezeket a lehetőségeket nézd.

Ha a tested elektromosan feltöltődött (mondjuk olyan ruha volt rajtad), akkor képes a hajszálad is felállni.:)

Ha meg mégis a nagymamád áll a háttérben, akkor sem kell tartanod, hisz nem bántana.

2016. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a székre hullott a hajam és ott felemelkedett!
2016. aug. 11. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor az a nagymamád volt
2016. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Isten ajándéka ***** válasza:
Őszinte részvétem! Egyébként lehetett a mamád is...
2016. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Aki az elektromossággal jött, az még nagyon nem járatos a témában. Ezo berkekben nincs helye a racionális magyarázatoknak.

Szerintem nem a nagymama emelgette a hajadat (hacsak nem volt nagy troll fénykorában), hanem egy személyi álcázóval rendelkező reptilián próbálgatta, hogy meglátod-e őt. Ezek szerint nem, úgyhogy közeleg az invázió, és mindmeghalunk.

2016. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elektromos készülékek vesznek körül téged! Bármitől lehetett! Részvétem
2016. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!