Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aura: Mit kezdjek ezzel az...

Aura: Mit kezdjek ezzel az "áldással"?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta látom az aurát, de nem úgy ahogy a könyvek írják, hogy nézz az ember homlokára, vagyis próbálj mögé látni, és akkor meglátod embertársaid körül a fényt. Nem 3-4centis fényeket látok, legalább 10-15centiméteres fényeket, tudom már magamban számomra milyen szín mit jelent egy embernél. Nem vagyok az a fajta, aki ez alapján ítéli meg az embereket, mert volt már igazából egy hatalmas csalódásom, de mégis csak tudom előre, hogy körülbelül mit várhatok. A körülöttem lévők nem tudják 2 fontos emberen kívül, de ők csak úgy vannak vele, hogy hisznek nekem, mert tudják, hogy nem hazudnék, de számukra ez felfoghatatlan, így ha én mondok valamit egy emberrel kapcsolatban előre, ők még nem hisznek benne(m) 100%-an. Nagyon sok ideig próbáltam nem az aurákra koncentrálni, de valahogy mindig látom őket, egészen félhomályig. Sötétben semmi... Sőt, még a sajátomat is látom. Számomra ez nagyon fura, és néha borzasztóan idegesít. Hogy békéljek meg vele?

16/L


2010. aug. 29. 21:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban létezik ilyen, akkor szerintem létezik rá mód, hogy kikapcsold.
2010. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

:O:O tudnál valami linket küldeni hogy hogyan látod ezeket? Hogy hogyan néz ki?

Nagyon kíváncsivá tettél

15/L

2010. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%

add meg az msn cimedet mert adok 2 oldalt amivel foglalkoznak az aura látással(kifejleszteni)


ha nem akarod megadni az msn cimedet létszi ird ide hogy nem adom meg az msn cimemet és leirom ide.

2010. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes.


Esetleg úgy is látod más auráját, hogy nincs a közelben?


Például: Ha nagyon koncentrálsz egy bizonyos személyre, akkor az aurája és a jelleme is megjelenik a "lelki szemeid" előtt?


Szerintem az auralátásnak több oka lehet:


-fejlett, magasrendű lélek


-az agy nagyobb %-os kihasználtsága (Az emberek általában az agyuk 5-10 %-át használják ki, lehetséges, hogy Te ennél sokkal többet.)


-halálközeli élmény után visszamaradt képesség (Bár ennek kevés az esélye.) Van egy ember (Dannion Brinkley), akinek kétszer is volt halálközeli élménye, és olyan képességeket kapott, hogy hallja és látja mások gondolatait, látja jövőt, és érzi a körülötte lévő emberek érzelmeit.

2010. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
szerintem tartsd meg :)
2010. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
11%

22:56: Képzeld, az én lelkem sokkal fejledtebb, mint a többieké, sokkal magasabb szintá érzéseim vannak, látom egy ember múltját, jelenét, jövőjét(hogy milyen párkapcsolatai lesznek, mi lesz a munkáj, mikor fog meghalni, stb.), látom az auráját, sőt, az aurájába bele van írva a születési dátuma és a neve is, tudom, melyik iskolába jár/járt, hogy szereti-e a marhapaprikást és az édességeket, hallom minden egyes gondolatát, ha jobban megnézem, akkor minden egyes gondolata átjön belém, ami valaha volt neki, az agyamat 30%-nál nagyobb részben használom ki, nagyon jó a szemem, el tudom olvasni, mi van a cédén csak annyiból, hogy ránézek, ha filmet akarok nézni, elég néznem a videókazettát, ha könyvet akarok olvasni, elég rátennem a kezemet, a tartalma teljesen élethűen kirajzolódik előttem, képes vagyok telekinézisre, negyvenöt nyelven beszélek folyékonyan, volt halálközeli élményem többször is, de ezek a képességek már azóta megvannak, mióta az eszemet tudom, az ilyen élmények csak erősítették őket, nem tudom, hogy a többi embernek milyen képességeik vannak, de nekem ezek.


16/F

2010. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Hogyha ilyen sokat tudsz előző , akkor légyszi írd már le a nevemet , a koromat , a mostani sulim nevét és a lakhelyemet!


Köszi előre is!

2010. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
16/F ez igen durván érintett. Nekem még nem volt halálközeli élményem, csak az aurát látom. Bár számomra már ez is...sok Nem látom benne, hány éves, stb, egyszerűen csak tudom milyen ember, és a színekből, h érte e már trauma. pl.
2010. aug. 29. 23:48
 9/36 A kérdező kommentje:

msn: bogesz33@hotmail.com

csak az vegyen fel aki elkérte, vagy normális (esetleg a 16/F, igazán kiváncsivá tett)

2010. aug. 29. 23:50
 10/36 anonim ***** válasza:
Ez a 16/F enyhénszólva irónikusan írt ;)
2010. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!