Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől találja őket mindenki...

Mitől találja őket mindenki ismerősnek?

Figyelt kérdés
Lehet nem is ide kéne tennem a kérdést, mármint ebbe a kategóriába, de igazából nem tudtam hova illene leginkább. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek mit jelenthet az, hogy a szüleim akárhová mennek (viszonylag sokat utaznak, kirándulnak idehaza) mindenhol történik velük olyan, hogy valaki teljesen idegen akit soha életükben nem láttak, rájuk köszön, integet nekik vagy akár meg is jegyzi, hogy olyan ismerősök valahonnan neki. A szüleim hétköznapi vidéki emberek (60+), nem szerepeltek sosem sehol. Egyébként ez nem egy friss dolog, hosszú évek tapasztalata ez de most egy legutóbbi eset kapcsán már tényleg úgy éreztem hogy tudni szeretném, vajon mi lehet ez mögött. Van esetleg így tippje valakinek, hogy mi okozhatja? :)

2021. aug. 24. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Átlagarcuk van? Bizalomgerjesztőek? Kedvesek? Nincs semmi karakteres jellegzetességük?
2021. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közvetlenek és kedvesek, jó kedélyű emberek. De egyébként teljesen átlagos kinézetűek, nincs olyan jellegzetesség amit említeni tudnék. Apukámnak bajsza van maximum ennyi :D
2021. aug. 24. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, apám mindig köszön valakinek akit már régen látott, engem meg a szomszéd nem ismer meg és nem köszön 2 utcával arrébb xd
2021. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!