Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A FACEBOOKon mindenképpen...

A FACEBOOKon mindenképpen megkapja az illető akit bejelöltem az ismerősnek jelölésemet, vagy lehet hogy "nem tűnik fel neki"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy miután bejelölöm, és időben valamikor utána történik olyan, hogy mondjuk hozzászól egy közös ismerősünk fényképéhez vagy csak lájkolja, akkor az lehet hogy az én jelölésemet még nem is vette észre?

Mert olyan ember, aki tudom hogy visszajelölne, és már ez többekkel volt így, hogy később jelöltek vissza, miután már jártak fennt az FB-n miután én jelöltem őket, az után is néhányszor...



2018. nov. 9. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs...max nem vette észre.
2018. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Csak" az a "baj", hogy éppen akik nem jelölnek vissza mivel az az érdekes hogy elég sok van, azok éppen hogy nem "paraszt" kategóriások enyhén szólva sem...(ráadásul túl sokan vannak)
2018. nov. 9. 20:56
 3/5 anonim válasza:
Sztem nincs olyan, hogy nem vette észre. Nézd meg az adatlapján, hogy kiírja-e ismét, hogy ismerősnek jelölted. Vagy esetleg kérdezz rá az illetőnél.
2018. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

simán lehet, hogy valaki nem veszi észre. magát az értesítést látja, meg is nézi, de aztán elfelejt visszaigazolni, és végül elfelejti...megtörténhet.


de az biztos nem, hogy nem kap értesítést a jelölésről.

2018. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsónak.

Azt észrevettem hogy a Facebook nemegyszer csinál "érdekes" dolgokat, és egyébként ugye folyamatosan fejlesztik, csak sokszor nem túl nagy lépésekben...


Az a legújabb, (de erre találtam is valahol a súgóközpontban(!) alátámasztást erről, hogy ha valaki bejelöl néhány /mondjuk 5 ismerőst/ rövid időn belül, akkor ha utána rákattint megint az illetők oldalaira egyszerűen nem jelenik meg újra az "Ismerősnek jelölöm" funkció, gondolom mert mivel már be lett jelölve, visszavenni meg lehet e nélkül is (nyilván ugye a saját oldalunkon a jelölések résznél.

Érdekes...

2018. nov. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!