Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meghalt a legjobb barátom,...

Meghalt a legjobb barátom, azóta furcsa dolgok történnek a lakásban is, mit üzenhet? Aki tapasztalt hasonlót, mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom, bár több volt köztük lelkileg barátságnál, de soha nem adtunk teret ennek testi síkon. Én kiléptem az ő életéből, de ő aztán beteg lett, találkoztunk még egyszer, utána meg is halt. Azóta viszont nem hagy nyugodni az egész, sokszor gondolok rá. Ami szokatlan, hogy néha arra ébredek, hogy nyitva van a szobaajtó, pedig mindig becsukom, nekem ez mániám, a csukott ajtó. Aztán, miután fogat mosok, külön lerakom a fogkefét és külön a poharat. Miután lefeküdtem az ágyba, hallottam, hogy a pohár, amit stabil helyre teszek mindig, csörögve-zörögve leesik. Berohantam a fürdőbe, hogy hátha nyitva maradt az ablak és a szél lefújta, de csukva volt(azt is mindig becsukom éjjelre). A hűtőt, mikor kinyitom, mindig le-föl pislákol az égője. Aztán van, hogy fekszem az ágyban, vagy csak ülök és mintha valaki megérintené a vállam vagy a térdem (mást sosem). Régen ilyen élményeim nem voltak. Talán Ő üzen? Van itt olyan, akinek hasonló megtapasztalásai voltak, létezhet, hogy akit szeretünk, itt van és figyel? Vagy féljek, hogy ez valami rossz dolog? Nem kap el soha negatív érzés, csak meglepődök, mikor ezek történnek.

2021. aug. 26. 01:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14%
Pszichológust keress fel, segít feldolgozni a gyászt. Ha egyedül nem megy, kérj segítséget. A fantáziába menekülni a könnyebbik, ám kevésbé célravezető út.
2021. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!