Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik a halálmadár?

Létezik a halálmadár?

Figyelt kérdés
Tömbházba lakunk,és van egy néni,aki alig bír járni,meg minden..és nem nagyon tud aludni,és mindig hall egy madarat nagyon csúnyán visítani,és azt mondja az a halál madár.és amióta hallja ebben a tömbházban meghalt két néni,és még a mellettünk levő tömbházban is egy bácsi.én sosem hittem ilyesmiben,de a madár létezhet.kérlek ne írjatok olyat,hogy nőjek fel meg ilyesmik,mert ez megtörtén,szeretnék értelmes válaszokat kapni.Még él a mamám,és nagyon szeretem,és nagyon megijedtem,tehát tényleg légyszíves értelmes választ adni.
2010. aug. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kuvikk? vagy mi a neveO.o
2010. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj azzal a nénivel hogy ilyekor milyen hangot hall és ha te is hallottad már akkor csak egy madár lesz a fákon ha meg nem hallottad akkor meg nemtudomxD
2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg te nem szoktál furcsa madár hangokat hallani??
2010. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! Amit hallani az egy bagoly a kuvik! Ahol beteg van sokat világítanak a lakásban éjszaka, a fény odacsalja a repülő rovarokat, na erre vadászik a bagoly.

Népiesen halálmadár ! Amúgy semmi köze az elnevezéshez, szegényke nem tehet róla!

2010. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ami ilyenkor sivíthat, az sarlósfecske.
2010. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóságos madár visítása semmiképpen nem lehet összefüggésben senki halálával sem,bármennyire is csúnya a hangja,vagy kinézete.

Olyan viszont létezik,hogy az idősek,vagy nagyon betegek,akiknek már nincs hátra túl sok az életükből,látnak,érzékelnek különös dolgokat.Talán más dimenzióból,talán azért,mert megváltozott a tudatuk...Többnyire,amit ők látnak,az sem más emberek halálát jelzi előre,hanem többnyire a sajátjukat :(

2010. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manddozsa válasza:
Igen létezik ez a madár. Sajna lassan már egy hete nem alszok a hangja miatt....30 fokos hőségben este nyitott ablak mellett a ház előtt lévő fák között tanyázik és hülye visító hangot ad ki kb 5-10 másodpercenként... eléggé szörnyű.
2012. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!