Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik halálunk...

Szerintetek létezik halálunk után új élet?

Figyelt kérdés
újászületünk,vagy mennybe kerülünk stb.
2011. szept. 12. 11:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
26%
Igen
2011. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2011. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen
2011. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2011. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
68%
nem
2011. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igen mert az életben minden körforgásban történik, semmilyen anyag, erő, energia nem tűnik el, csak átalakul. Tök logikátlan lenne, hogy az élet csak úgy eltűnik. Azt, hogy mi van utána, nem tudom, az lenne a logikus, hogy valahogy itt, a Földön folytatjuk a dolgokat, de ebben már nem vagyok olyan biztos.
2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Az emberi tudat az "anyag, erő, energia"? Szerintem inkább információ, ami viszont eltűnhet. Vagy úgy is vehetjük, hogy egy folyamat, ami meg tud szűnni.

(Pl. egy lézeres morzejel, ami száguld valamerre. Ha egy falnak ütközik, akkor a fény energiája lehet, hogy átalakul, de az infomációtartalom elvész.)

2011. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
68%

Az egyén számára megszűnik minden, mert az egyén megsemmisül és elvész örökre. Ahogy a múltban sem létezett 6 milliárd emberi lény, úgy a jövőben sem fog, az, aki meghal.

A testünk anyaga füst formájában és hamu formában marad meg, manapság a hamut műanyag edényekben (urnákban) évszázadokra becsukják, amiből élet nem lesz már.

2011. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Temetések alkalmával - mostanában - mindig elmondom, hogy Jézus feltámadása TÉNY, ezért hirdetem nektek a feltámadást.

Egyéni beszélgetésben bővítésképpen megemlítem, hogy mindenki megtapasztalja EGYETLEN EGYSZER, hogy mi van a halál után, de erről beszélni senki nem fog tudni. Így elégedjél meg azzal, hogy amikor eljön az ideje, te is meg fogod tudni.

2011. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

"mindenki megtapasztalja EGYETLEN EGYSZER, hogy mi van a halál után, de erről beszélni senki nem fog tudni."

Tehát akkor te honnan is tudsz róla?

Agyrém.

2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!