Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretném jobbá tenni a...

Szeretném jobbá tenni a világot, ki tart velem? (16/L)

Figyelt kérdés

1.Szeretném megvalósítani a világbékét.

2.Mindenkit rá szeretnék venni arra, hogy ne szennyezze a környezetet, hanem óvja meg bolygónkat.

3.A nagyüzemi állattartást betiltanám, a haszonállatok számára sokkal etikusabb körülményeket teremtenék.

4.A műanyag termékek piacra dobását erősen minimalizálnám.

5.Mindenkit buzdítanék minél több fa ültetésére.

6.Előnyben részesíteném a kerékpár, tömegközlekedés használatát az egyszerű gépkocsival szemben.

7.Majd végül, de nem utolsó sorban eltüntetném világunkból az erőszak minden formáját.



2021. szept. 15. 00:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Tipikus kamu "politikus" a kérdező.

Nem sok ész szorult beléd!

Hangzatos szavak, hogyan nélkül.

Tipikus politikusi viselkedés.

Ha érted az analógiát.

2021. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves Kérdező, várom a cselekvési terved.
2021. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:Figyelj, én megértem, ha nem értesz egyet, vagy nem tetszik valami, de szerintem jobb lenne, ha kulturáltan, nem pedig sértő módon fogalmaznád meg. Tudom, nem lenne egyszerű dolgom, de ha az emberek is felismernék legalább egyszer az életben, hogy a puffogás-durrogás helyett össze kéne inkább fogni, máris könnyebb lenne.
2021. szept. 16. 11:47
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű.

Ezért várjuk a tervedet, hogy mit készülsz tenni.

2021. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!