Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jobbá tenni a világot?

Jobbá tenni a világot?

Figyelt kérdés
Egyre őrültebbnek kezdem érezni magam, de úgy hiszem jó irányba haladok, hogy elérjem a célomat, ami nem kevesebb mint jobbá tenni a világot bármilyen lehetséges formában. Jelenleg mérnöknek készülök, emellett külön tanulok programozást és pszichológiát. Próbálom megérteni minél jobban a gépek és az emberek működését, és az a tervem, ha a úgy érzem kellő tudással rendelkezem, le fogok ülni és gondolkodni, hogy mégis én, egy átlag ember mit tehetnék, hogy változást hozzak. Valószínű, hogy elsőre semmilyen megoldás nem fog eszembe jutni, de tudom, hogy majd fog. Alkotni akarok valamit, ami az emberek életét jobbá teszi, ha nem látok más megoldást, még a politikai pálya is szóba jöhetne és megpróbálnék "világuralomra" törni a jó nevében. Persze az elveim ellen tiltakozni fognak a pénzes emberek, de ők is a néptől szerzik a pénzüket, és ha nép összefog hiszem, hogy igazságot lehet szolgáltatni és egyensúlyt, és mindenki számára boldog életet teremteni, nekünk és a jövő nemzedékeinek. A kérdés tehát, megőrültem, vagy tényleg van esély rá, hogy kitartással, ambícióval, teljes odadással nagy dolgokat lehet elérni, még ha ez ekkora őrültségnek is tűnik?
2018. febr. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a világot már nem tudod jobbá tenni. Olyan ez mint az elektromos autók. Az áramot szénerőművek termelik az akumlátor alkotóelemeket meg kisgyerekek bányásszák. Képmutatás az egész.
2018. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esély az mindenre megvan de szintem még ha őrültség is ennél sokkal rosszabb örültségék is vannak.Remélem sikerrel jársz
2018. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Kérlek írj majd privátot.
2019. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!