Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A regressziós hipnózis létezik?

A regressziós hipnózis létezik?

Figyelt kérdés

Ha igen, egyáltalán mit takar?

Nem akarok részt venni, csak szimplán érdekel, mert amit hallottam róla, az elég széles skálán mozog.

Tisztán szeretnék látni, tehát nem fogok vergődni a reinkarnáció meg egyéb dolgok mellett.

Köszönöm a válaszokat.


2021. szept. 17. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

A hipnózis létezik, orvosilag, fiziológiailag igazolt folyamat. Általában nem úgy működik, ahogy a filmekben mutatják, nem is mindenki hipnotizálható, és aki igen, annak is bele kell egyeznie, együtt kell működnie. Nem veszélytelen, csak képzett szakember végezheti (az önhipnózist leszámítva.) A regressziós hipnózis az egyik fajtája a folyamatot ill. a célt tekintve.


[link]

+ gugli: age regression

2021. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Az én orvosom egy trauma után akarta velem végezni.

“Gondoljon patakra, vízcsobogás, madárcsicsergés”- csak mondta, mondta. Én gondoltam. Aztán egyszercsak hallom a csöndes szuszogását. Elaludt.

😂😁

2021. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az, amit nem akarok elhinni, hogy ilyen baromságokkal lehet szédíteni az embert.
2021. szept. 19. 07:13
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Mivel előző élet valószínűleg nem létezik (még akkor is ritka lenne, ha amúgy létezne), ezért a regressziós része valószínűleg kamu.

A hipnózis létezik, és sok dologra használható. Többek között igen könnyű vele hamis emléket kelteni. Abszolút valóságosnak tűnőt.

2021. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tudi333 ***** válasza:
100%
Igen. Létezik.
2021. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!