Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményed a regressziós...

Mi a véleményed a regressziós hipnózisról, előző életek vagy az agy fantáziálásai, hallucinációk csupán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 07:44
 1/8 Grimfox ***** válasza:
67%
Nem hallucinációnak, vagy fantáziának lehetne nevezni. Inkább arról van szó, hogy az elmét, meglehetősen befolyásolható állapotban arra kényszerítik, hogy olyasmire emlékezzen, amiről nincs semmilyen információja. Talán csak a karmája, bár nem tudom, hogy az elme ezt milyen mértékben képes feldolgozni. Ha terápiás célú a hipnózis, akkor generál egy olyan emléksort, ami előidézhet a jelenbeli problémákhoz hasonló dolgokat. Maga az emlék nem valós, de akár lehetne valós is. Más a helyzet, ha valaki már úgy született, hogy néhány emléket magával hozott(ez ritka, és meglehetősen rendkívüli helyzet). Azt elő lehet hozni regresszióval, csak nem biztos, hogy jót tesz az illetőnek.
2021. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En utaztatas utan sok mindenre rajottem az eletemmel kapcsolatban. Valosagnak eltem meg.
2021. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
86%
Nekem is valóságosnak tűnt, amikor utaztam, és azoknak is, akiket én utaztattam. De voltak árulkodó jelek, amik arra utaltak, hogy ténylegesen nem voltak valósak ezek az emlékek. Ettől függetlenül még segíthet megérteni dolgokat, csak nem szabad biztosra venni, hogy ezek valós emlékek.
2021. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 én is így érzem, privát tanmesék a jelen problémáink megoldására. Lehet megtörtént, létezett a személy vagy megtörtént az esemény. de az nem bizonyíték arra h a mi életünk lett volna.
2021. márc. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Èn pl. a mostani életem néhánt szereplôjét is azonosítottam.

Persze nem jelent semmit, de nekem valòságosnak tûnt.

2021. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Én is tudtam azonosítani néhány szereplőt, főképp családtagokat. Az időrend is valóságosnak tűnt. Más utazás alatt viszont egyértelműen nem lehetett valóságos, bármennyire is annak látszott minden eleme. Mind létezett egyszer, méghozzá abban a formában, amiben láttam, csak nem abban az időszakban, amikor elvileg az az élet történt. Ez volt az egyik gyanús eset. Megeshet, hogy van olyan utazási módszer, amivel vissza lehet idézni az előző életeket, ezt nem zárhatom ki, de amit én használtam, és amit rajtam használtak, az biztos, hogy nem ilyen.
2021. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tudtok ajánlani akár privátban olyan személyt aki regrssziós hipnózisr végez, és nem valami pár alkalmas tanfolyamon tanult kókler, hanem tényleg érti is dolgát főleg ha netán pszichologus az illető. Őszintén szólva így Google találatok nem győztek meg.
2021. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! A regressziós hipnózist lehet arra is alkalmazni, hogy az eddigi élet emlékeit hozza fel?
2023. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!