Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A írásbeli vizsgámat betippelt...

A írásbeli vizsgámat betippeltem mer k. nehéz volt, de jó lett, miért nem az eurojackpotba megy így a tippelés?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 13:37
 1/5 Grimfox ***** válasza:
Az eurojackpot eredményeiről nincs semmilyen előzetes információd. Az írásbeli vizsgádon nem olyasmivel kerültél szembe, amiről semmi infód nem volt, csak olyasmivel, ami nehéz volt, nem volt róla stabil tudásod, de már találkoztál a szükséges információ nagyobb részével. A tippjeid ezen az előzetes, nem tudatos memórián alapultak, avagy sejtéseken-félig tudatos memórián.
2021. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a fele olyan latin volt amit még az előző évbe se láttam sehol xd
2021. okt. 5. 13:52
 3/5 Grimfox ***** válasza:
Az meglehet. Nekem a biológia emelt írásbeli érettségim nézett ki így, én is nagyon jól teljesítettem rajta, pedig a felét nem is tanultuk(nem is tanították). De a szövegkörnyezetből, tematikából tudtam következtetni, így a tippek megalapozottak voltak. Ha most elém raknának egy feleletválasztós feladatsort kalkulus témában, tényleg csak lottózni tudnék, mert arról nulla információm van. A te eseted is az első, "educated guess" kategóriába esik.
2021. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél 90 millio szelvényt akkor nyersz
2021. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert az eurojackpot más tipusú vizsga.

.

Az írásbelidnél a tudásod, a szerencsejátéknál a hiszékenységed mértékét mérik fel.

2021. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!