Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az elmúlt évtizedekben több...

Az elmúlt évtizedekben több konteó is igaznak bizonyult. Szerintetek miről fog kiderülni legközelebb, hogy az "alusisakosak" nem tévedtek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Én nem tudom, de amik remélem, hogy igaznak bizonyulnak majd:

1. A Földet gyerekvér ivó reptilián hibridek irányítják, akik rendszeresen mutatnak be emberáldozatokat.

2. A FEMA táborok valósak és hamarosan az engedetlen népességet deportálják oda megsemmisítésre.

3. A Holdon náci bázisok vannak és hamarosan egy atomháború indul meg az űrnácik és a reptilián hibridek között, ami elhozza a nukleáris telet.


Ezek örülnék, ha megvalósulnának. Próbálom is minden nap bevonzani különféle technikákkal.

2021. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A Nibiru létezése.
2021. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
2. Tényleg, azt kihagytam. Jó lenne, ha végre becsapódna.
2021. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Ma akkor délután kettő körül a Nibiru becsapódására végzem el a bevonzó gyakorlatot. Akik akar, az csatlakozzon hozzám lélekben, hátha együtt sikerül vagy közelebb jutunk a nagy naphoz. <3
2021. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pl milyen konteók?
2021. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ufokurtato007 ***** válasza:
0%
a következő biztosan a maják által megjósolt reptoid invázió lesz.
2021. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

1. A vakcináktól emberi füllé válik az emberek bal füle (Lehet már be is igazolódott!!! Hülye háttérhatalom csak titkolja.)


2. A loúvak jövőre visszatérnek és megküzdenek a reptoidokkal akik invázióznak


3. Visszajő a makói hagymaember és hagymafölddé változtatja Budapest 2/3 részét


4. A mátranováki fanyűvő tornyospálcára látogat felkutatni a kiválasztottat


5. Lumbilibe libeláb lelelibe lublebláb (lumbulábiaiaiaiul íródott ezért ezt csak hozzám hasonlóan tanult emberek érthetik)


6. 7.


8. A yeti márpedig van


9. A szkeptikusak megtanulnak gombot varrni a konteókra

2021. okt. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy létezik a Loú a csudálatos élőlény mely ponty akkora mint a ló ám mégiscsak nagyobb és csak a Veccő menthet meg minket tőle ezért indithatnék egy veccőbolt vállalkozást.
2021. okt. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha a Reptoidok gyarmatositják a földet remélem lesz Földi Gyarmati hadsereg ahová a reptiliánok embereket és egyéb földi kriptideket fognak besorozni.


Akkor csatlakoznék és majd én is lézerágyúzhatnék a még nem megreptoinváziózott bolygókon és akkor én is megismerhetném végre a lézerágyúzás örömeit ugyanis tudniillik a reptoidok elsődleges oka az inváziózára nem is az, hogy kinyerjék a leigázott bolygók erőforrásait hanem csak nagyon szeretnek lézerágyúzni mert az lyó.


Végre én is megtapasztalhatnám milyen jó lézerágyúzással mindmeghalunkot okozni az egyesült gyarmati reptoid alakulat tagjaként és olyan hangja lenne hogy Wiiiiúúúúúú meg Brzzzzzzzmmmm meg WubWuBWubwuB Bwoaaaa meg zaratatatata


Amúgy a jövőben tudja valaki kit fognak még lézerágyúzni a reptoidok?

A Poloskoidokkal jóba vannak még? A Lumbulábiaiak és Krixkraxiak egymást lézerágyúzásába beavatkozhatnak még a közeljövőben hogy nehogy már nélkülük lézerágyúzzanak a másik fajok?

2021. okt. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
És mik ezek a konteók?:D
2021. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!