Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez és miért...

Mi lehetett ez és miért történhetett meg már többször is? Volt már hasonló más emberrel?

Figyelt kérdés
Már többször is volt ilyen fura, kicsit ijesztő érzés, mintha idegen lenne a saját testem. Főleg félig alvó, félig éber állapotban, illetve legutóbb amikor nagyon beteg voltam jött elő. Hirtelen olyan érzés fogott el mintha a testem nem is a sajátom lenne, mintha mindjárt elhagynám a testem, közben olyan gondolatok ugrottak be, hogy ez lennék én, ez lenne az én testem, ki vagyok én, miért élek, miért születtem erre a világra? Ilyen gondolatok suhannak át és közben elkezdtem nézni a saját tenyereim rácsodálkozva, hogy ez lenne a testem, ez lennék én? Olyan mintha nem tudnék azonosulni a testemmel, mintha idegen lenne. Szerencsére egy idő után újra a régi minden, de nem valami kellemes élmény. Mi lehet ez, miert történik, valakivel volt már hasonló?

2021. okt. 30. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Deperszonalizációnak hívják, így keress rá.
2021. okt. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mit szedsz, de én is kérek!
2021. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!