Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális jelenséget...

Paranormális jelenséget temetőben tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés
nincsenek tapasztalataim és szörnyet is halnék ha valami látványos történne a környezetemben, de fogékony vagyok rá, na és így ünnep kapcsán eszembe jutott hogy egyszer elkódorogtam a kisvárosi temetőnkben míg szüleim gondozták a szerettek sírját, és ahogy jöttem visszafelé, egy dombos részen fel, láttam egy elsuhanó kis szürke alakot. nem hozott rám halálfélelmet, de nem is indokolta semmi hogy azt én odaképzeljem, halucináljam. nem is igazán tudtam hova tenni. nektek volt valami hasonló élményetek ott ahol legtöbben nyugszanak?
2021. nov. 2. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Sok paranormális élményem volt már, de temetőben még nem.
2021. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer

Épp sétáltam haza mindenszentekor mivel késő estig gondoztuk a rokonok sírjait éjfélhez közeledett az idő úgy voltunk vele hogy lehet menni kéne mert ez nem egy városi temető hanem egy falusi a falutól vagy fél kilométerre én kicsit hátra maradtam mert ott felejtettem a kapát mivel az eggyik sír elég régi és csak egy földkupac kicsit csinosíttam a környékét na de mikor vissza mentem egy elég idős nő ült a sír meletti padon és bámult előre oda mentem megkérdezni hohy segíthetel e mert nem igen mozdult vagy 10x rákérdeztem mikor felém fordult és vissza ekkor indultam el vissza a kocsihoz vissza néztem hogy ott van e még a nő hát ott volt csak már álva bámult végig még a kocsiból is láttuk hogy néz.


2 lehetőség van


1. Egyszerűen csak egy gyászoló nő akit trauma ként ért a szerette halála vagy valami más de minden képpen ilyesztő volt

2022. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!