Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A holdon tényleg félistenek...

A holdon tényleg félistenek élnek, csak fizikai érzékszervvel nem lehet tapasztalni őket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Aligha
2021. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát hogyne.
2021. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok vallásos, de hiszek a természetfelettiben. Így Ki tudja? Talán tényleg úgy van ahogy mondod kérdező.
2021. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
70%
Ha nem lehet őket érzékelni akkor , hogyan állíthatja bárki biztosan a létezésüket?
2021. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Ha már istenbe hisz valaki ez a legkevesebb. Amúgy anyagi dologban is van pár olyan cucc amit műszerek nélkül nem érzékelnénk.
2021. nov. 7. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kiváló kérdés. Valószínűleg élnek ott lények másik dimenzióban (talán még ebben is), viszont lehet, hogy nem félisteni szintűek. Ez utóbbi dologban bizonytalan vagyok.
2021. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Vannak olyan emberek, akik rendelkeznek olyan képességgel, mint az úgynevezett tisztánlátás. Ez az adottság alkalmas arra, hogy az ilyen személyek kutatásokat végezzenek a szellemi világban. Emellett vannak távolbalátók is, bár ez utóbbiak képessége lehet, hogy csak a fizikai világra korlátozódik, ezt nem tudom pontosan, hogy hogyan működik.
2021. nov. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Melyiken?


A félisteneknek víz kell, levegő, és megfelelő hőmérséklet.

Ezek ott mind nincsenek.

Van viszont ott pár dolog, amit még a félistenek se bírnak.

2021. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!