Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm látott valamit;...

Egy ismerősöm látott valamit; ezeket hogyan-hol láthatta, vajon egy másik dimenzióba nézett át?

Figyelt kérdés
Egy szobában ülve meditált és akkor látta a következőket: egy arcot, majd hegyet, erdőt, néhány emberi alakot, de kicsit ködösen és mindezt egy résen keresztül. A résnek szem formája volt, de nem vízszintesen, hanem függőlegesen.

2021. nov. 10. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Egy kőműves ki tudja javítani azt a repedést a falon, de házilag sem nehéz.
2021. nov. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Szauronnal szemezett. Nem irigylem.
2021. nov. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Grimfox ***** válasza:
37%
Meditáció során ez mind természetes. Nem egy másik dimenzióban, vagy a mi dimenziónkban, csak térben vagy időben távoli dolgokat látott. Amit látott, az a saját belső valósága volt, és hasonlóan az álmokhoz a képek szimbolikus jelentésűek. Nem lehetetlen a létezés más "síkjait" látni, vagy messzire, esetleg a múltba, vagy jövőbe látni meditáció során, de ahhoz meg kell tanulni ennek a módját, és szándékosan, erős akaratot kifejtve kell a figyelmet erre fordítani.
2021. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Köszi ismèt, Grimfox.

Ilyen velem is elôfordult már többször. Nem tudtam hova tenni.

2021. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3. Köszi. Lehet, hogy úgy van, ahogy írtad. De még az is lehet, hogy hiába nem gyakorolta sokáig, mégis lehetett valamilyen betekintése.
2021. nov. 11. 11:23
 6/21 Grimfox ***** válasza:
35%
Gyakorlás nélkül csak azoknak van betekintése spontán, akik érzékenyebbek az átlagnál(sokkal), de ők "ébren" meditáción kívül is tapasztalnak hasonlót, és hát nem éppen válik a javukra a dolog.
2021. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pedig én ismerek olyan embert, aki nem foglalkozik ilyesmivel és egyszer látott valamit, akkor napokig azt mesélte, mert meghaladta a materializmust az az esemény, de nem volt ebből semmilyen problémája, nem vált hátrányára.
2021. nov. 11. 12:58
 8/21 A kérdező kommentje:

Konkrétan is leírhatom, hogy mi volt az esemény.


Eljött velünk egy energia átadásra. Miközben a hölgy fogta a kezét és a szemébe nézett, akkor a nőnek nagyon kék volt a szeme.

Aztán később beszélgetett vele és észrevette, hogy nem is kék a szeme.


De energiaátadás közben teljes mértékben kék volt. Ez nagyon nagy élmény volt számára.


Amúgy tényleg nem kék a nő szeme.

2021. nov. 11. 13:01
 9/21 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy ez egészen más téma, de nagyon sok ember szerintem tapasztal meg bizonyos érzékszervek feletti észlelést vagy bármi mást akár a hétköznapokban, csak lehet, hogy nem foglalkozik vele annyira és elmegy mellette anélkül, hogy tudatosodna benne, hogy mi történt.
2021. nov. 11. 13:03
 10/21 Grimfox ***** válasza:
48%
Amit leírtál, az tényleg más téma, nem ESP jelenség, ha mégis ESP, akkor a telepátiához van közelebb. Ettől függetlenül érdekes. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy energiaátadáson a fogadó fél testébe "kényszerítenek" valamit, amit az önállóan nem tudott/akart felvenni. Ilyenkor az átadó érzelmeinek, elméjének egy része is átfolyik(ezért kell megválogatni, kihez megy az ember, ha ilyen átadást kér). Ez módosíthatja ideiglenesen a fogadó külső, és belső észlelését. (voltam pár ilyenen, és egy időben én is képes voltam rá)
2021. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!