Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent a 27-es szám, ha...

Mit jelent a 27-es szám, ha gyakran megjelenik nekem?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a numerológiában a 9-esnek felel meg.

"A fizikai és szellemi lét ellentéte. Hajlamos elrugaszkodni a Földtől, az anyagi világtól.

Képtelen különbséget tenni a hasznos és haszontalan dolgok között.

A mindenkori partnerével azonosul, eggyéválik vele, ráhangolódik, így lehetséges, hogy nem fejlődik ki a saját, szuverén egyénisége.

Túlságosan is azonosul mások gondjaival, önfeláldozó, irreális és határozatlan. Soha nem kap, de nem is vár hálát és viszonzást.

Kibillent állapotban rendkívül önző, csak magának való. Szélsőséges és kiszámíthatatlan. Különben meg fantasztikus barát, tapintatos és együttérző.

Sokszor álomvilágban él, önáltatás és illúziók között és hajlamos lehet a mártíromságra is.

Szélsőséges esetben szélhámossá válhat.

Küldetéstudata van. Az anyagiak nem érdeklik. Célja a világ jobbítása, emiatt elveszítheti a realitásérzékét, „elszállhat”."

2021. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 27-9-es vagyok. Orulj neki, es hallgass a szivedre.
2021. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!