Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MIt jelent az hogyha almomban...

MIt jelent az hogyha almomban eleinte csak jo dolgok tortennek velem, majd adott idon belul vmilyen formaban megjelenik a "35" szam, es akk minden rosszra fordul?

Figyelt kérdés
az almom ugy kezdodott h talaltam 3 kiskutyat uton hazafele 1ik ismerosomtol.. majd vhogy megjelent a 35 szam es akkor hirtelen sok bajom lett a kutyakkal... kesobb autot vezettem,amit naghyon szeretek csinalni,de sajnos meg soforsuliba jarok. az almomban megvolt a jogsim es vezetem,amig valamilyen formaban elo nem kerult a 35 szam,es akk mar hirtelen nm en vezettem.... (meg volt par ilyen fura dolog,de azokra mar nem emlekszem vissza rendesen. pl vmi tomegben voltam,valami katasztrofaszeru helyzetben,es az allam emberei eleinte kedvesek voltak,majd a 35 szam megjelenese utan ratamadtak a katonak az emberekre es vegul csak par ember maradt eletben....) az ilyen alom mit akar jelenteni?????????
2010. jún. 1. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármire megesküszöm neked, hogy semmit nem akar jelenteni, és nem is jelent. Utal belső feszültségek forrására, de pont a napközben uralkodó észjárás számára túl egyszerű módon.
2010. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Helyedben a számmisztikában keresném a választ. Sajnos én annyira nem vágom fejből a dolgot, hogy segíteni tudnék, de néhány irányító kérdés: Mi a sorsmissziószámod? Mit jelent külön a 3 és az 5? Volt-e valami élményed az életben a 35-ös számmal?
2010. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18eves fiu vagyok.... amugy a szam misztikahoz nm ertek,es se 3 es 5 nek es se 35 nek nem volt kulonosebb szerepe az eletemben ha jol tudom.....
2010. jún. 2. 06:05
 4/5 anonim válasza:
56%
Lehet, hogy 35-én születtél
2010. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miley91 válasza:
???35-én születtél???? Azt nehezen tudom elképzelni... :D
2012. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!