Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc összeesküvős...

Ki a kedvenc összeesküvős videósod, youtubered? Illetve miért ő?

Figyelt kérdés

Nekem Bright insight, mert hihetetlenül cuki, szerintem szexi is és van rá egy enyhe crushom (kár, hogy hetero). De amúgy nem hiszek Atlantiszban, de imádom nézni, mert nagyon aranyos.


Nektek?



2021. nov. 16. 18:06
 1/3 Ufokurtato007 ***** válasza:
14%
David Icke, mivel próbálja a tudtunkra adni az eltitkolt igazságot az idegenekről, világról.
2021. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grüll Antal - Atlan könyvét most olvasom. Pdf-ben letöltöttem. Hát vannak benne érdekességek. Nem hiszek el mindent, de sok okosságot ír. Eljátszom a gondolattal mivan, ha igaz. Honnan tudhatja egy átlagos magyar munkás, hogy mi a valós?

Az is lehet, hogy LAPOSFÖLD! 😅🤣


Nemis a kérdésre válaszoltam. Sorry

2021. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Paul Street mert egyszer azt mondta levágatja a haját ma meg már úgy néz ki mint egy csipke bokor.
2021. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!