Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ideje már próbálkozok a...

Egy ideje már próbálkozok a Reality shifting-gel. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon ment de kibróbáltam egy irányított meditációt és azóta nagyon megy(nem sikerült még de nagyon erős jeleket kapok) előtte is ment a vizualizáció, de azóta nagyon életszerűen megy. Ma reggel próbálkoztam(az a terv hogy felkelek és egyből visszaalszok és ott ébredek fel, egyszer már sikerült így egy másodpercre sikerült a shift) és hallotam egy női hangot aki azt mondta nekem hogy: ,,itt az ideje shiftelni". Jó irányba haladok vele?(Elnézést a fogalmazásért)

2021. nov. 18. 07:45
 1/8 vantel ***** válasza:
62%
De jó,tudsz álmodni?
2021. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ehhez sok kábszit kell magadhoz venni vagy szimplán elfelejtetted hogy bevetted a gyógyszert és ráittál?
2021. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
a reality shifting egy baromsag, csak megsugom
2021. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak így tovább.
2021. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sosem gondoltam azt hogy egy másik dimenzióba kerülnék az egy baromság.Ez egy tudatos álmodás módszer csak hatásosabb.
2021. nov. 18. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Az általam hitelesnek tartott iskolák tanítói (pld, Chong An Sunim, Eredeti Fény) nem javsaolják ezeket a tecnikákat és "utazásokat".


Az okai roppant egyszerű, a dolog létezik, és működik, így, ha felkészületlenül átmész a másik világba, akkor ott olyan energiákkal (lényekkel) találkozhatsz, akiknek az a bizonyos másik oldal az "otthonuk", s ha valami "rosszat" akarnának tenni a te védtelen- felkészüsletlen lelkeddel, akkor azt könnyedén megtehetik majd. Így ez a legfőbb veszélye ezeknek az utazásoknak.


Ezzel ellentétben azt nagyon ajánlják, hogy ÉLJ ABBAN AMI VAN.


De ezt a VANT, az egós gondolataidtól, vágyaidtól, érzelmeidtől, félelmeidtől, beidegződéseidtől, kondícióidtól, neveltetésedtől, reklámok-filmek-olvsamányok stb. hatásaitól megtisztítottan éljed :)


nem valami bonyolult dolog ezt megtenni, de annal nehezebb :)

2021. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de az élet mégig arra van hogy megtapasztalj új dolgokat, pl.: shiftingelés
dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mégis*
dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!