Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Napról érkezett a víz a...

A Napról érkezett a víz a Földre! Gondóltad vólna? Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 1. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Régen így gondoltam én is, de akkor még az áltudományok elhesegették a bennem érlelődő gondolatokat
Még lehet hogy a végén kiderül, fekete lyukból érkezett
Szkeptikus vagyok. Ilyen nincs
11 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Spoiler : Ausztráliában egyre kevesebben mennek fizikusnak, így sajnos brit tudósokat kellett behozni
2021. dec. 1. 17:52
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy segghülye vagy és még reklámozod is. Kis utánanézéssel kideríthető, hogy a napfoltokban találtak már vízmolekulákat, mivel azon körülmények már lehetővé teszik a létrejöttét, hidrogén és oxigén pedig van a Napban. Természetesen nem folyékony azon a hőmérsékleten, de a víz az víz. Továbbá a cikk nem mondja, hogy minden víz onnan érkezett, csakhogy érkezett onnan is.
2021. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Eggyértelmü ez szerintem, ugyanis a napban a magfúzió működik, ahol hidrogén alakul héliummá.

És mivel minden anyag nem alakulhat héliummá a többi távozik a napszéllel.

Mivel a víz H²o :

Két hidrogén atom és egy oxigénből épül fel!

A hidrogén mellesleg a naprendszer születésekkor is jelen volt!

Oxigént meg a szupernóva robbanáskor jön létre és a fekete lyukak is létrehozzák úgy tudom és szétszóródnak az univerzumban és ha találkozik a hidrogén meg oxigén eggyesülnek egy csillag közelében így jön létre azt hiszem :)

2021. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Már megint te?
2021. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam én, hogy nem igaz? Különben is szálltak már le emberek a Nap felszínére. Volt is mit innijuk. [link]
2021. dec. 1. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Természetes hogy a víz az égből jön....esőként hullik a földre a Földre.
2021. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
Hát kérdező. Te ilyeneket elhiszel hogy ember leszáll a nap felszinén? A nap felszini hőmérséklete 5000 fokos. A korona elérheti az 1 000 000 fokot. Nyáron már a 40 fok felett is odavannak az emberek hogy mekkora a hőség. A nap valójában egy hatalmas lángoló tűzgömb, ami gázokból áll. Ember soha nem fog tudni a közelébe menni. Tehát ezért se tudom még a víz napból származását se elképzelni.
2021. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A földről jött a víz üstökösök becsapódásaibol erednek
2021. dec. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!