Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ideje úgy érzem, hogy a...

Egy ideje úgy érzem, hogy a reiki energia már nem jó - legalábbis nekem nem. Miért lehet az, hogy már nem jó a reiki (nekem)?

Figyelt kérdés
Más is érez hasonlót, hogy neki már nem jó a reiki?

2021. dec. 16. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
eddig is csak placebo volt
2021. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem világos a reiki energia miért nem jó neked. Nem működik, nem érzed a hatását? Kellemetlen érzeted van?

Valószínűleg érdemes lenne egy képzett tradicionális reiki mestert felkeresned.

2021. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Pár hete olvastam egy reiki mestertől (Integrál-levendula),hogy nem működik 1 ideje,de ő is csak találgat,hogy ezentúl talán más úton kell letölteni az energiát...

A reikihez nem értek,azt sem tudom,ho másoknak működik-e de az biztos,hogy a régi be/tanult módszereknek vége..ha nem tudatos hittel csinálja többé nem lesz támogatott..

2021. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3. Köszi! Meg tudod adni, hogy azt hol olvastad? Érdekel. Remélem, írsz még!

Az interneten olvastad, újságban vagy máshol?

2021. dec. 17. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

4-es vagyok.Sajnos nem tudom visszakeresni,épphogy megemlítette az egyik posztjában és hogy nemsokára ír is róla..Kérdezd meg tőle,minden üzire válaszol:

[link]


Több helyen olvastam spiriszakemberektől,hogy vacakolnak...az új energetikában a kisebb forrásokról a "végtelenre" kell kapcsolni..

Ha a krisztustudatba megy át a kollektív és állandó átrendeződések vannak a térben azt mindenkinek követnie kell,tanároknak iskoláknak,azért is megy a szelektálás,tehát a tömeges tanulási és mechanikus folyamatok helyett a saját úton való ráébredés..

Orosz zsolt írta egyik cikkében,amikor betekintést nyert a végidőkbe,hogy a matéria legvégén a kórházak,gyógyközpontok sőt MINDEN helyett csak óriási utaztató létesítmények lesznek,ahol a tényleg arra alkalmas "lélekvezetők" a fekvő emberek fejénél ülve követik és terelgetik az egyéni felismerésekhez...itt van a honlapja talán ezis hasznos:


[link]

2022. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
izéééé....3-as voltam :)
2022. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szintén én,elég banális de sztem azoknak nem működik (ha a krisztustudat Egységéből indulok ki),akinek "Két-ségei" vannak..
2022. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5. Nagyon köszönöm! Jó, hogy visszanéztél. :)


#7. Nekem nem "nem működik", hanem nem jó a reiki, úgy érzem. Mintha restimulálna valamit. Mintha az elmére hatna, de nem előremutató módon.

2022. jan. 1. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Na ezt tőle kérdezd meg :)


és nincsmit :)

2022. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#1. hozzászóló. A bosszú lepontozás vágó, hogy tőled származik.


#9. Jó!

2022. jan. 1. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!