Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha két ember szereti egymást,...

Ha két ember szereti egymást, de mégsem tudnak együtt lenni az miért történik?

Figyelt kérdés

En felve bevallom, de szeretem őt. És szerintem ő is odáig volt értem mindig is.

De annyi köztünk a különbözőség, annyira fontos dolgokban nem passzolunk, sose működött köztünk a kapcsolat. Ugy erzem neki is es nekem is rengeteget kene felaldoznunk magunkbol, hogy ez mukodjon es erre sem en se ő nincs felkeszulve...

Vagy egyszerűen túl magyarazom, ha ugy kene lennie akkor egyutt lennenk? Olyan nehezen hiszem el, hogy egy emberre ranezek, ennyire rajongok érte és mégsem működik sosem.


2021. dec. 20. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon sokszor van így. Hiába szereted ha az életetek nem kompatibilis a másikéval. Vannak hibák amikkel a másik nem tud együtt élni, bármennyire is szeret. Fájdalmas de ha kicsit logikusan gondolkozol, idővel rájössz, hogy úgysem működött volna.

Egyébként ez miért ezotéria?

2021. dec. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

#1 mert spirituális okot keres pl karma.


Őszintén az szeretitek egymást próbáljátok meg. Mert utána meg az lesz a kérdés, hogy "Vajon vele jobb lett volna?"

Próba, ha megy megy, ha nem nem. Legalább megvolt a beteljesülés.

Vagy kiderül és agyalni sem kell már rajta.

2021. dec. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert az individualizacio annyira erős napjainkban, hogy az emberek nem tudnak alkalmazkodni egy partnerhez, és inkább elengedik, mint sem tegyenek érte.


Okos... 🙂

2021. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 L.. István ***** válasza:
Pedig meg kell próbálni, nincs mese! Egész életetekben bennetek lesz a tüske, ha nem teszitek meg! Kompromisszumokat kell kötni és kész.
2021. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"De annyi köztünk a különbözőség, annyira fontos dolgokban nem passzolunk"


Megválaszoltad a kérdésedet.

2021. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én aki elvesztettem valaki ilyet az életben csak azt tudom mondani: Küzdj értetek! Keresd! Beszéljetek! Sok sikert nektek!
2021. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kompromisszum-készséged mekkora? - és az övé?

Ha nem tudtok alkalmazkodni egymáshoz, jobb a távoli szeretet, mint a szakítás.

.

"mégsem tudnak együtt lenni az miért történik"

Az akadályokat csak ti ketten tudjátok, tehát választ ilyen kevés infó megadásával ne várj.

2021. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!