Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetett jel a halott...

Ez lehetett jel a halott embertől?

Figyelt kérdés

van egy példaképem aki már rég meghalt, sose láttam személyesen sajnos.

Kb egy fél órája közzétettem egy videót aminek a leírásában kiírtam hogy biztos nagyon büszke lenne rám stb. Aztán erősen rá gondoltam, vele foglalkoztam fejben egy ideig.

Aztán váratlanul azt vettem észre a szemem sarkából hogy hunyorog a lámpa folyamatosan majd volt valami olyan érzésem enyhén mintha valaki három ujjal megérintette volna a hátamon a bőrt(egy toppban ültem a munkahelyemen csak)


Levideóztam a lámpát aztán inkább lekapcsoltam. Ránéztem az órára és 13:13at mutatott !


Érdekes módon nincs negatív érzésem csak kicsit nyomasztó azért ez mert mégsem egy normális dolog.


Mit gondoltok erről? És ha esetleg tényleg egy jel volt ez akkor mégis hogy talált engem meg az illető hogyha soha nem találkoztam vele akkor honnan tudja hol dolgozom meg ilyenek? Vagy ez ott már máshogy megy ahol ő van?


Köszönöm ha nem néztek hülyének , érdekel mit gondoltok erről.



2022. jan. 7. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez egy erős jel volt tőle. Veled van!
Lehetett jel is akár, de nem biztos.
Nem volt jel.
14 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, nem vagyok otthon a spirituális világban, de ha nem ismertétek egymást, nehezen hiszem, hogy tőle jött bármi jel.
2022. jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!