Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mikor ide költöztünk, mindkett...

Mikor ide költöztünk, mindketten arra ébredtünk, hogy itt meghalt valaki, miért lehetett ez?

Figyelt kérdés
Panellakásba költözésünkkor, első vagy második éjszaka felébredtem, körbe néztem a szobán, és egy érzés tört rám, hogy itt meghalt valaki. Nem is érzés volt, hanem egy tény, megállapítás...és aludtam tovább. Férjemnek másnap nem szóltam erről. Két éjszakával később arra ébredtem, hogy a férjem ül az ágyon, a villany fel van kapcsolva, és fájlalja a lábát. Mondta, hogy arra ébredt, hogy fáj a lába, mintha valaki ülne rajta. Megkérdezte, hogy a szomszédból mennyire hallatszódnak át vajon a hangok, és közölte, hogy itt meghalt valaki. Ekkor elmondtam neki, hogy két éjszakával korábban én is erre ébredtem, és rákérdeztem, hogy milyen hangot hallott. Azt mondta, hogy majd ha elköltözünk, akkor elmondja. Szellemekben hívőktől és nem hívőktől is kérdezném, hogy ki szerint mi lehetett ez, és ha valóban meghalt itt valaki, akkor ezt miért közölte velünk? Utána történtek még fura dolgok, de ezekre most nem térek ki, erre lennék kíváncsi.

2014. jan. 5. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Tök jó, hogy egymást erősititek a hülyeségben. Gratulálok. Legalább a férjednek lehetne több esze nálad.
2014. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hamár válaszolsz, akkor legalább ne csak nagyjából olvasd el a kérdést légyszi. Írtam, hogy nem szóltam neki arról, hogy mire ébredtem, és így mondta ő is ugyan azt.
2014. jan. 5. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy gonosz szellem van a lakásban akkor meg kell tisztítani a házat az ártó szellemektől régen, ha jól tudom sót szórtak ki az ablakok köré és az ajtó elé, hogy előzék a gonosz szellemeket, és gyertyát raktak az ablakokba és füstölőket, ha rossz álmaid vannak és rossz érzés fog el téged amikor a házba lépsz azt jelenti, hogy abban a házban valamikor egy gyilkosság vagy haláleset történt. ebben az esetben kell hívni olyan papot, aki ezzel foglalkozik vagy a só és füstölő mócárt kell alkalmazni.
2014. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy kíváncsi vagyok olyanok válaszára is, akik nem hisznek a szellemekben, de kérlek, amit írtam, legalább olvasd el pontosan.

Kíváncsi vagyok ugyanis, hogy ha nem szellem volt, akkor mitől, mire ébredhettünk fel mindketten ugyan arra a gondolatra, érzésre.

2014. jan. 5. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha maga a környezet nem otthonos, nem meleg és nem kedves számotokra és ez a okozza az idegenség, sivárság, halál érzését, ami aztán az álmokban is előjön ???
2014. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.!

Épp ellenkezőleg, ennyire még sehol sem szerettem lakni, mint itt. Sőt, mindenki azt mondja, hogy jó a lakásba bejönni, olyan nyugalmat áraszt, olyan barátságos hangulata van. És igen, szerintem is, kifejezetten szeretek itthon lenni. Pedig mindig is menős voltam. A lakásokat, ahol idáig éltem, csak alvásra használtam szinte, de ez teljesen más, sokszor utálom, ha el kell menni itthonról valahova.

2014. jan. 5. 11:17
 7/9 A kérdező kommentje:

5.!

Végülis...akkor még épp csak a beköltözésen voltunk túl, tehát otthonosnak még valóban nem éreztük, még nem laktuk be a lakást akkor...


Most megyek, várok még véleményeket, később jövök vissza.

2014. jan. 5. 11:31
 8/9 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi ideje költöztetek ide?
2014. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bő tíz éve. Csak most, ahogy olvasgattam ezt a kategóriát, eszembe jutott ez a beköltözéskor történt dolog, és gondoltam megkérdezem, kinek mi a véleménye.

Ahogy írtam, utána még sok ideig történtek érdekes dolgok, de ezek olyanok, hogy lehetnek akár szellemesek, akár valós, megmagyarázható dolgok is, és már sok éve nincs semmi fura történés a lakásban

2014. jan. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!