Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A következő életemben mókuskén...

A következő életemben mókusként szeretnék újjászületni.Van rá valamilyen módszer,hogy ez megvalósuljon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egyél sok csonthéjas magvat, rovarokat, gyümölcsöket.

Legyél sokat az erdőben.

Lényeges a vizualizálás, képzeld magad mókusnak.

Keresd a mókusok társaságát, hogy megismerd a szokásaikat.

Nagyon fontos, hogy érzelmileg is kötődj az erdőhöz, a mókusokhoz és a fejedben lévő mókus gondolathoz is.

2022. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy mókus jelmez is jól jön, hogy addig is gyakorolj.
2022. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

2-es v.

Nem szükséges. Tényleg elég, ha tud azonosulni a mókus szereppel és gondolatban nagyon kötődik a mókus képhez. 1-es voltam.

2022. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem írtad le, hogy milyen mókus. Mert rengeteg faj létezik.
2022. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
És gyakorold az éhezést, a fázást és a zsákmányállatok kiszolgáltatottságának halálos rémületét is. Nagyon fontos, mert az elmeorvos rá fog kérdezni!
2022. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én hal szeretnék lenni, imádom a vizet, ezért hamvasztás után egy tóban szeretnék landolni. Talán ha te egy erdőben mókusok lakta fa közelébe kerülsz segít.
2022. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Gyakorold a fára mászást és a nyelves csókot, a mókusok is nyelves csókolnak.

Meg elvileg pár hét után magára hagyja a gyerekét, de ennek nem néztem utána, de ha igaz ezt kell tenned.

2022. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt mindenki beszél nagyobbnál nagyobb zöldségeket...


Majd én válaszolok.

Ha mókus szeretnél lenni következő életedben, ahhoz kell maga a puszta gondolat(inkább vágy), hogy mókusként szabadon lehetsz. Emellett nagy akaraterő is kell és ragazkodás, hogy megvalósuljon. De VIGYÁZZ! Az igazi vágyaid gondolataid nem lehet becsapni!


Amúgy énnekem nagy vágyam, hogy kutyaként éljem következő életem. Plusz vonzanak az erdők, a természet, a sötét égbolt, de legjobban a szabadság vonz. Társadalmilag (pl. Farkasok) felér úgyszintén az emberhez a kutya, és nem csak ösztönök hajtják (persze az is van bőven). Vannak a kutyáknak szintén érzelmei, tudatalatti elgondolásai, stb... Tömören én ezért szeretnék kutya lenni.


További szép napot/estét!


(Várom a szidó válaszokat is)

2022. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!