Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemek? Lehetséges?

Szellemek? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél vagyunk négyen, és ebből ketten egy ikerpár. Ő nekik meghalt az apukájuk, és hát a másik barátnőmmel gyakran érzékelünk néha kellemes, néha pedig hátborzongató érzéseket. Illetve van egy hely, pontosabban a szoba egyik sarka, ahol, ha nagyon akarjuk, és foglalkozunk vele, akkor látunk is dolgokat. Múltkor még oda is mentem, mert nem akartam elhinni, és meg is borzongtam, mert hideg volt. Viszont nem mindig rossz ez az érzés. Van, hogy igazán kellemes, és jóindulatú(?).

Azt beszéltük barátnőmmel, hogy lehet, hogy kettő van. Az egyik az apukájuk, a másik pedig nem tudjuk, de nem jóakaró...

Az lenne a kérdésem, hogy akik tapasztaltak, és az előbb leírtak alapján úgy ítélik, hogy; igen, itt valóban szellem van a dologban, akkor ilyenkor mi a teendő? Hagyjuk, aztán majd lesz valami? Az ikrek nem egyszer mesélték azt is, hogy random bekapcsol a televíziójuk, meg ilyesmik... Ezek lehet, hogy kisebb jelek?

Kérlek, segítsetek! Nem feltétlenül félek, inkább aggódom értük.


A válaszokat előre is nagyon-nagyon köszönöm!



2022. jan. 16. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik tényleg rosszindulatú, azzal nemárt vigyázni. Alapvetően azt tanácsolom viszont, hogy amikor érzékelitek a szellem(ek) jelenlétét, készítsetek E.V.P.-t. Ha pedig zavar titeket a jelenlétük, mikor lengközelebb érzékelitek a szellemet/szellemeket határozottan, de tisztelettel szólítsátok fel őket, hogy távozzanak.

Még felmerül bennem az a kérdés: miből gondoljátok, hogy amelyik nem az ikrek apja, az nem jó akaró?

2022. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Nagyon rossza valik a kozerzetunk, es mintha a hangulatunk is megvaltozna... Nem tudom pontosan, hogy ebbol ki lehet e kovetkeztetni a szandekait, csak gondoltam, ha rosszul erezzuk magunkat a kozelebe, akkor az nem lehet jo szandeku.

Koszonom a valaszodat! Ha van neg barmilyen tipped, akkor azt elfogadnam, mert komolyan beszelek, nem hulyeskedem!

2022. jan. 18. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint fentebb írtam, érdemes E.V.P.-t készíteni, mikor érzékelitek a szellem(ek) jelenlétét. Ez épp azért kell, mert bár a jelenlétükkori rossz közérzetetek jelentheti azt is, hogy nem jó szellem az ismeretlen, de egyáltalán nem biztos.

Ha esetleg nem tudnád, az E.V.P. annyi, hogy elindítasz hangfelvételt (régen diktafont használtak leginkább, de manapság a telefonod is tökéletes erre). Elindítod a hangfelvevőt és felteszel kérdéseket úgy, hogy minden kérdés után vársz egy kicsit (10-20 másodpercet), hogy ha a szellem akar válaszolni, tudjon, legyen rá ideje. Így megtudhatod, hogy az ismeretlen szellem milyen szándékú (rossz, vagy jó) és azt is, hogy egyáltalán ki is ő, stb.

2022. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésedre tudok válaszolni: igen, lehetséges!


Apám halála óta tudom.

2022. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Iszonyat hálás vagyok!
2022. jan. 21. 00:23
 6/6 HanHan válasza:
Bármilyen ilyen esetben sokat segít az imádság. Az ilyen jóindulatú szellemekről nem sokat tudok, (lehet-e kétfelé venni) de a rosszindulatúaknál mindenképp érdemes többen is imádkozni Jézus nevében a szabadulásért. Más szabadító nincs. Nem érdemes kompromisszumot kötni semmilyen természetgyógyász, jós, vagy ilyesmi szellemi emberrel. Egyedül Jézus az, akinek a nevére el kell takarodniuk a szellemeknek és minden szellemi hatalomnak.
2022. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!