Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy álmodtatok valamit, és felébredés után nem tudtátok hogy az valóságban is úgy van-e?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy nem tudtátok hogy az álom valóság volt-e vagy álom. Hanem ami konkrétan benne szerepelt. Kifejtem.

Én egy kicsi faluból származom, ahová a busz jön pár óranként, más tömehközlekedési eszköz nincs. Ma éjjel azt álmodtam hogy a falu szélén voltak vonatsinek, és pont jött arra egy vonat, én meg felszálltam rá. És reggel felébredés után eszembe jutott hogy az éve alatt már többször álmodtam ilyet hogy ott a falu szelén vannak sínek. És annyira megkavartam magam, hogy már nem tudtam eldönteni hogy a valóságban is van-e ott sín. 1 órán át ezen gondolkodtam, végül fel kellett hívnom anyámat hogy ugye ott a falu szélén nincsen sín?? Mondta hogy persze hogy nincs.

Olyan furcsa volt ez az egész, még sosem történt velem ilyen.


máj. 22. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt

Kb 3 mp-ig

máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt almodtam hogy munkahelyen szexeltem egy munkatarssal es olyan valosagos volt mintha tenyleg megtortent volna de gyozkodtem magam jopar percig hogy csak almodtam
máj. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!