Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőbe látó...

Szerintetek jövőbe látó vagyok vagy boszorkány vagy mi?

Figyelt kérdés
Brutálisan meg tudom jósolni, hogy mi fog történni. Néha ez nagyon ijesztő amikor meg is valósul. Másik pedig, hogy néha olyan deja vu tör rám hogy a víz is lever annyira megijedek, hogy ez biztos megtortent mar!!

2022. jan. 17. 22:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak komoly válaszokat várok
2022. jan. 17. 22:07
 2/9 Grimfox ***** válasza:
65%

Ha mindez igaz, van valamilyen érzéked, a boszorkány életforma lehet hogy passzolna hozzád. De nem születsz boszorkánynak, azzá válsz az által, hogy úgy élsz. Bár előfordult, hogy a régi boszorkányok az anyjuktól, nagyanyjuktól, nagynénjüktől tanulták a mesterséget, életmódot, felfogást, de ettől függetlenül nem csak így lehet megtanulni, és nem is kötelezően adódik tovább egy családon belül.

Nem mondanálak sem jövőbe látónak, sem boszorkánynak. Inkább valakinek, aki azzá válhat, ha elkötelezi magát.

2022. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pervol22 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen típusú könyvek , ha tényleg látsz dolgokat akkor jósnő is lehetsz . Olvass utána .
2022. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudnál írni egy-két példát?
2022. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi lesz az idei országgyűlési választás eredménye?
2022. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg hit gyülekezetekbe jártam régen sok olyan embert meg ismertem aki hát elég fura dolgokra volt képes....már nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban, de simán lehet benne valami...rám egyszer szerelmi kötést is csináltak meg minden..
2022. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4es! Pár nappal ezelőtt megalmodtam, hogy a testverem parja csalja őt. Tegnap este kiderult, hogy tenyleg igy van!

Egyszer ültem az autoban anyosulesen levest vittem az olembe es a parom viccesen megkerdezte, hogy mi folyik ott a labadnal? Na hat ez is brutalis deja vu volt szinte mintha ateltem volna... Ezek jutottak eszembe most hirtelen

2022. jan. 18. 09:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Tesómnak is brutális megerzesei vannak. Elindultunk az autoval, mondta, hogy olyan rossz megerzese van. Eltelt 10 perc es elromlott alattunk.
2022. jan. 18. 09:10
 9/9 Laylah ***** válasza:
Attól, hogy jók a megérzéseid, nem leszel sem látnok, sem boszorkány. Használd ki, ha akarod, de úristenezni meg ijedezni tőle a legbutább dolog, amit tehetsz.
2022. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!