Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ártó átok/rontás...

Mit tehetnék ártó átok/rontás ellen? Ami leginkább fizikailag kínoz.

Figyelt kérdés

Egy lány aki boszorkánynak, néha démonnak vallja magát, mikor bizalmas kapcsolatunk volt sokat mesélt a képességeiről, és azt is, hogy mennyire tud ártani embereknek.

Körülbelül másfél hónapja megromlott a kapcsolatunk, én teljesen elhatárolódtam tőle, viszont 1 hónapja folyamatos szerencsétlenség ér, de nem is ez a lényeg, hanem a sok betegség. Fiatal lány létemre 4 féle gyulladás a szervezetemben, betegségek, fájdalmak, és ez mind 1 hónapon belül. Már tegnap sírtam is, hogy ezt a sok fizikai fájdalmat én már nem bírom. Ilyen még SOHA nem volt velem.

Más féle szerencsétlenségek értek, de engem ez zavar a legjobban.


Nekem nincs más ismerősöm aki ilyennel foglalkozik. De egyre inkább ez jár a fejemben, hogy rontást rakott rám. Van valami módszer az ilyeneket kivédeni?



2021. júl. 15. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Olvass szépirodalmat.
2021. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
19%
Van módszer,menj el dolgozni.
2021. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mit kerestek ezotéria témában??

Ha tudom hogy csak ilyen választ kapok nem pazaroltam volna az időmet hogy kiírjam a kérdést...

De hátha valaki röhög a poénotokon.

2021. júl. 15. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Mindenkinek jobb lett volna ha nem írod ki az ostoba kérdésed.


Ezzel együtt segíteni szerettem volna, mert habár minden kétséget kizáróan szellemi fogyatékossággal küzdesz én őszintén remélem, hogy a szépirodalom segíthet.

2021. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grimfox ***** válasza:
61%

Aki így dicsekszik, kérkedik a képességeivel, és pláne aki démonnak titulálja magát, az általában önmagát csapja be. Fiataloknál nem ritka az ilyesmi. Olyannyira, hogy a japánoknak még szavuk is van erre a "betegségre". Chuunibyou, mert általában 13-14 éves korban kezdődik. Nem vagy megátkozva, viszont a gyulladások a testedben nyugtalanítóak. Azt mindenképpen ki kellene vizsgáltatni mert rejtett betegségekre utalkhat. Rossz fog(főleg gyulladt gyökérrel) tud ilyesmit okozni. A balszerencse más kérdés, az szubjektív. A te megítélésed, észlelésed teszi a történéseket szerencséssé, vagy épp balszerencséssé. A balszerencséd könnyen lehet egyfajta placebohatás(nem állítom hogy biztosan az, csak lehetőség). A volt barátnőd sokat beszélt róla, hogy ő boszorkány, démon, akármi, és dicsekedett vele, hogy mennyire tud ártani másoknak. Még akkor is, ha ezt nem hiszed el, a tudattalanodban ez gyökeret ver. Velem is megesett, és csak alapos elemzés után jöttem rá. Ha még ki is jelentené, hogy megátkozott, minden további nélkül olyan tüneteket kezdenél produkálni, mintha tényleg igazi átok ülne rajtad. Így a tudattalan félelmeid, és hited gyötör, és okoz problémát. Képzeld el a következő eseménysort. Van ez a barátnőd, aki rengeteg olyan gondolatot ültetett el a tudattalanodban, hogy ő milyen erős, és mennyire tud ártani. Amíg jóban vagytok, ez nem okoz problémát. De egyszer csak összevesztek. Még ez sem okoz magában problémát. Történik valami negatív dolog az életedben. És mivel ez eléggé lelomboz, történik még egy. Úgy kezded érezni, sorozatos balszerencséd van. Mivel ő az egyetlen, akiről feltételezed, hogy ilyesmit tud okozni, összekötöd az állításait a negatív eseményekkel. Elkezdesz szorongani, hogy mi van, ha valamit csinált. A szornongás miatt az apróbb negatív eseményeket is jelentősebbnek tapasztalod, és összekötöd a vélt átokkal. Egyre feszültebb vagy, ebből kifolyólag tényleg rossz dolgok kezdenek veled történni, mert a pszichés feszültség kihat az életedre. Ez az az eset, amikor te magad átkozod meg saját magad. Amint ezt tudatosítod, és eszerint kezded el látni a körülötted történő eseményeket, csökkenni fog a "balszerencséd", mert tudod, hogy a saját feszültséged okozta, és emiatt csökken a feszültséged. Ahogy ez csökken, a "balszerencséd" is csökken. A gyulladásokat valószínűleg csak összekötötted ezzel a helyzettel. Bár az is teljesen biztos, hogy a negatív hozzáállásod, félelmed rontott a gyulladásokon.


Persze ha ezzel nem győztelek meg, megpróbálhatsz egy bárki által elvégezhető átoktörést, jobban mondva átruházó "varázslatot". A taoizmus, és a shinto ismer egy olyan technikát, amikor a tisztátalanságot, ami téged fertőz, vagy épp átkokat átruházol egy "helyettesre". Ez a helyettes egy szalmából, vagy legtöbbször papírbó készült emberi alak. Vágj ki papírból egy emberalakot. Írd rá a neved. Köss a nyakába egy szálat a hajadból(ha elég hosszú hozzá), lehelj rá háromszor, miközben arra a gondolatra összpontosítasz, hogy a leheleteddel átruházod, beleleheled a papíralakba a balszerencsédet, vagy az átkot, ami rajtad van. Ha ezzel megvagy, dobd a papírfigurát egy élő folyóvízbe, például patakba, vagy folyóba. Ennek az a szerepe, hogy a folyó elvigye, elsodorja, elmossa, és megtisztítsa a tisztátalanságot. Alternatív módszer, hogy elégeted ezt a papírbábot, hogy a tűzben elégjen az átok, balszerencse, tisztátalanság is. A tűz, és a víz is erős tisztító szimbólum a mágiában. A papírbaba helyettesítő neve katashiro japánul, ha utána akarsz olvasni. Ha szalmabábbal csinálod, akkor belerakhatsz hajszálat, vagy körmöt, és papírdarabot a neveddel, minden más ugyanaz. Ezt leginkább égetni érdemes. Függetlenül attól, hogy elsőre is hatásosnak érezted e, érdemes több ilyen bábot készíteni. Ha tűzbe dobod, akkor vagy vasárnap(a Nap, az égi tűz napján), vagy szerdán(a Mars napján) égesd el. Ismételd meg a következő két vasárnap, vagy szerdán. Ha a vízzel sodortatod el, akkor hétfőn(a Hold napján) dobd a vízbe, és ismételd még két-három alkalommal. Avagy teliholdkor is dobhatod, mert ilyenkor a legerősebbek a vizek.


Én azt javasolnám, hogy először azt gondold, hogy nem vagy megátkozva, hanem az először leírt lehetőség történik veled. Csak akkor folyamodj a másodszorra leírt módszerhez, ha nem tudsz kikeveredni a helyzetedből saját erődből. A gyulladásokat pedig mindenképp vizsgáltasd ki, és kezeltesd. Mindegy, hogy átoktól, vagy nem átoktól van, az ilyesmit minden esetben muszáj kezeltetni.

2021. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyertek az 5-ös valaszadoval, pszichoszomatikus betegseg is allhat a gyulladasok mogott, vagy ha nemreg beoltattad magad, akkor az is lehet. Viszont tenyleg ki kellene vizsgaltatnod magad, csinaltass korzetivel legalabb egy teljes verkepet.
2021. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!