Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől van? (nem tudok...

Ez mitől van? (nem tudok miatta elaludni)

Figyelt kérdés
Este, mikor aludni készülök, és behunyom a szemeim, különféle ijesztő dolgokat látok... Ezek miatt teljesen kimegy az álom a szememből, nem tudok elaludni... Évek óta foglalkozok tudatos álmodással, illetve alvásparalízissel, amitől régebben féltem, ma nem, most pár napja kezdődött, hogy látok ilyen ijesztő dolgokat/lényeket amik miatt nem tudok elaludni. Tudja valaki, hogy mi miatt van ez, mivel lehetne ezt megszűntetni?

2022. jan. 18. 05:27
 1/4 Pervol22 ***** válasza:
66%
Ha esetleg érdekelnek az ilyen UFO-s dolgok amiatt is lehet, tudatalatti generál ilyesmi dolgokat.
2022. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű túl toltad a tudatos álmodást. Jó mélyen beágyazódott a tudatalattidba. Azt szép lesz onnan kikergetni. Lehet, hogy ördögűzést is kell végezni, mert manifesztáltad Kruccifixet.
2022. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, amikor egy időben sokat meditáltam és próbálkoztam a tudatos álmodással. Ha engem kérdezel, a harmadik szemmel lehet összefüggésben. Persze aki nem tapasztalt ilyet, annak nyilván hülyeség ez, meg is értem. Engem is eléggé megijesztettek ezek, nem is azért, mert annyira ijesztőek, hanem mert annyira hirtelen jöttek elő és főleg, hogy csukott szemmel úgy láttam ezeket, mintha nyitott szemmel feküdnék. Nehéz elmagyarázni. A lényeg, én abbahagytam a meditációt és ilyesmiket, azután pedig ezek is megszűntek. Ha téged zavar, ugyanezt tudom javasolni.
2022. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 3 napja elhatároztam, hogy ezentúl lesz@rom ezeket a "látomásokat", azóta megszűntek, és így tudok normálisan aludni :)
2022. jan. 23. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!