Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ilyen rengeteg...

Miért van ilyen rengeteg szellemészlelésnek mondott dolog?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenre van tudományos magyarázat, nincs hókusz pókusz, de zavarba ejt amikor ismerősök ilyen élményeikről beszélnek, nem tudom összeegyeztetni a világképemmel. Vagy keressek új barátokat? ☺
2022. febr. 6. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert sokan szeretnek bármibe, amir nem értenek, szellemeket magyarázni.
2022. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha valamiben nagyon hiszel bármibe beleláthatod amiről nem tudod hogy mi az.

Ha valaki hisz a Yetiben akkor az őzike még éppen a bokrok közül kilógó hátsóját is annak fogja nézni ami eltűnik mert arrébb ugrál

2022. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Úgy utálom az ilyen vak barmokat.

Igen, keress más barátokat, olyanokat, akik pont olyan korlátoltak, sötétek és ostobák, mint te.

Kíméld meg a társaságodtól a normális embereket, kérlek!

Mellesleg arra sincs tudományos magyarázat, hogy ilyen hülye emberek miért léteznek.

2022. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
A 3-as csodásan summázott mindent amit mondani akartam....
2022. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nézz fel pár Facebook-os csoportba,nekik szinte minden levegő mozgás az és semmilyen racionális magyarázat nem felel meg nekik. Hiszek természetfeletti dolgokban (nem mindben) és nagy ritkán én sem tudok racionális választ találni rá. De van ami már nekem is sok. Pl az, hogy meg mozdul a függöny és biztos szellem volt és ezeket levideózzák és fel rakják a csoportba, hogy látjátok szellem... Tönkre ment egy elektromos berendezés akkor az is az volt. Minden fotón látnak valamit ami ott sincs maximum beképzelik. Na jó hagyjuk már. Sok embernek ez valami kielégítő tapasztalás lehet, amitől egyre jobban tényleg szó szerint már minden természetfeletti jelenés.
2022. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert sokan akarnak híresek lenni
2022. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Az is lehet,hogy valamilyen pszichés betegségük van,csak nem tudnak(még)róla.
2022. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!