Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Időutazók köztünk élnek?

Időutazók köztünk élnek?

Figyelt kérdés

Hozzá nem értőként szögezném ide a gondolataimat az időutazás mellett.

Ha még most nem is létezik, akkor valamikor létezni fog. - Nos ebből kiindulva... ha fog létezni akár évtízezrek múlva, akkor egyértelmű, hogy közénk is jönnek, akár Ők irányítanak minket... Na de ha Ők irányítanak minket, akkor eddig mindent ők irányítottak a kezdettől a mai napokig.

Esetleg a különböző barlangrajzok a jövőbeninket ábrázolnák? Esetleg álruhában?

Végletként Én bizton állítom, hogy egy mesterséges rendszer programja számon tart és pontoz mindenkit. Akár ezzel az írásommal a mesterséges ranglétrán lejjebb is zuhanok?! Nem tudni.



Érdekel mindenkinek a véleménye.



2022. febr. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés mögé elég sok mindent beképzeltél ami persze nem gond, mert mindenkinek meg van a maga véleménye. Viszont ha úgy nézzük az egyszer biztos, hogy van múlt, jelen és jövő. Én szerintem több idősík van. Amiben most élünk arra biztos nincs kihatással ha most pl a múltba megölik az egyik szülődet még a születésed előtt, mert nálunk hogy tünnél el ha egyszer már létezel? Ha pedig ezen a síkon úgy alakítják a dolgokat, hogy a jövő változzon akkor nyílván változni fog a jövő. De ez igaz döntéshozataloknál és billiárd varriáció tud lezajlani csak egy ember életében, hogy hogyan fog zajlani tovább. Elég beteg belegondolni is nem? Ha meg úgy érzed amit életnek hívunk az egy virtuális valóság, hát könnyen előfordulhat. Túlságosan is fura, pl az ember működése. Valamint ha itt idővel megvalósul a virtuális valóság ahová belehet lépni mi a garancia arra, hogy ez nem az?
2022. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, mondjuk ez indokolná miért rejtőznek az"ufókok".
2022. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez miért utazás kategória? Filozófia stb. rovatban a helye.
2022. febr. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Na de ha Ők irányítanak minket, akkor eddig mindent ők irányítottak a kezdettől a mai napokig."


Ennek a feltetele, hogy egyszer az emberiseg mar elerte azt a szintet, hogy megvalosithassa az idoutazast. Lehet, hogy mi vagyunk az "elso generacio" a nagy robbanas utan, azaz meg soha nem ert el az emberiseg arra a szintre.

2022. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az időutazók világtalálkozóját a múlt héten fogják megrendezni.
2022. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát azok bármikor is élhetnek.
2022. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fizikai időutazás nem lehetséges az állandó paradoxonok miatt, hacsak valamiről még nem tudunk, pl. "eleve elrendelés" vagy valamiféle ciklikusság, körforgás a létezésben. Vagy még volt olyan elképzelésem is, hogy a lélek velünk ellentétesen halad az időben.

Viszont nem fizikai úton elképzelhetőnek tartom, mert akkor lényegében csak nézői vagyunk bizonyos eseményeknek és nem tudunk beleavatkozni.

Időutazás, mint amit gyakran a filmekben mutatnak, szerintem nincs (sajnos).

2022. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!