Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak itt időutazók? Miért...

Vannak itt időutazók? Miért pont ezt a kort látogattátok meg? Csalódás v jó élmény inkább?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 22:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Én a közmunkaprogramban szerettem volna részt venni.
2017. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én abban a korban akartam élni, amelyikben Nagy Vezérünk, Orbán Viktor vezeti bölcsen hazánkat az igaz úton!


(Á, ez csak vicc, valójában néhány Nokia 3310-ért jöttem, mert 2514-re már feledésbe merül ez a technológia és Pesten legalább ezer rubelt adnak darabjáért.)

2017. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk 3030-ban ezzel büntetik a gyorshajtókat.
2017. szept. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TR75 ***** válasza:
Ezt dobta a gép.
2017. szept. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
85%
Sikerült :D
2017. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
76%

Sziasztok!

Megpróbálok visszautazni 5 perccel az időben!!!

2017. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
inkább csalódás
2017. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Skywinner válasza:
74%

What a f@ck! Lebuktam?!

- Ha már így jártam akkor elmondom miért pont ide és ebbe az időszakba jöttem.

- Ezen a helyen és ebben a korban az emberek már olyan bambák, fásultak, kiégettek és cselekvésre képtelenek, hogy azt lopok el tőlük amit akarok.

- Egy TV nevű kommunikációs eszközzel teljesen leszedálják az emberek érzelmi központját és ezért teljesen érdektelenek egymás iránt.

- Ahonnan én jövök, az ilyenféle eszközök tömegmanipulációs célra történő használata tilos.

- Ezért az emberek nagyon odafigyelnek egymás szükségleteire és nagyon vigyáznak egymásra. Éberek, a jelenben élnek és mindig emlékeznek önmagukra.

- Tulajdonképpen lehetetlen ellopni valamit lebukás nélkül.

- Abban a korban, a magamfajtának, akinek az ereiben a csuti (or)bánok vére csörgedez, igen keserves sorsa van.

- De ez itt és most habzsi-dőzsi!

2017. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Hi, I'm Marty McFly and i'm looking for my friend, Doc. Brown.
2017. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A lottoszámokat tudom, a sporteredményeket tudom... Meggazdagodni jöttem ide. Ja meg eladtam a VR technológia egy kezdetleges formáját a mobilgyártóknak
2017. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!