Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmomban többször is idegen...

Álmomban többször is idegen világokba nyertem betekintést, és mindegyikben jelen voltam, hol nőként, hol férfiként. más párhuzamos világokba jár át a lelkem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Minden választ köszönök.

#Álom, világok
2022. márc. 11. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az idegen világok a fantáziád szüleményei is lehetnek. Szerintem nem mész át párhuzamos világokba, az nem nagyon lenne pihentető alvás. Sokat foglalkozol idegen lényekkel, olvasol cikkeket róluk, vagy olvasol/nézel sci-fit?
2022. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem.

csak elalszok, és idegen helyeken kötök ki.

volt pl olyan világ, ahol narancs sárga volt az égbol.

volt ahol nő voltam, és lovakkal szegény embereket raboltunk ki.

2022. márc. 11. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az elméd. Abban aztán minden van. Az összes előző életed képei is.

Az álmok időnként onnan jönnek. De az álmok olyanok mint egy torzító tükör, dolgok elferdülhetnek, különböző dolgok összekeveredhetnek bennük, mint ahogy azt gyakran tapasztaljuk. Nem megbízható információ források. De érdekesek.

2022. márc. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem mindig a saját testemben vagyok álmomban. Rajzfilmfigura is voltam már, de voltam pl. férfi egy török fürdőben; voltam tanárnő is egy elárasztott iskolában. Most ezek jutottak eszembe. Nem jelenti a narancssárga égbolt, meg az ismeretlen helyszín, hogy másik világban vagy, de az sem valószínű, hogy az előző életed lenne. Fantázia is van, azt is beleszőheted, amit aznap fél füllel hallottál, vagy láttál egy plakátot mondjuk, bármit.
2022. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Világos.

De miért volt olyan világ, ahol rettegve elbújnom kellett, mert az ottani nép, tudta hogy idegen lélek lépett át hozzájuk.

2022. márc. 12. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Az idegenség vagy kirekesztettség érzése kiválthat ilyen álmokat, ahol bármilyen szempontból úgy érzed bújkálnod kell.
2022. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tudi333 ***** válasza:
Emberi lények voltak? Vagy valami más?
2022. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Emberi.
2022. márc. 12. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!