Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bementem egy üzletbe szemüveg...

Bementem egy üzletbe szemüveg kereteket nézni, szerintetek milyen viselkedésre következtettek? többi lent

Figyelt kérdés

Miközben nézelődtem, a tulajdonosnő meggyújtott egy teamécsest a pulton( ebéd körüli időpont volt), majd mikor felpróbálgattam a kereteket, minden egyes keretet ott a szemem előtt áttörölgetett.

Kiváncsi vagyok kinek milyen érzések jönnek elő a gyertya és a törölgetett szemüvegkeretek miatt..

1. a vásárló szeme előtt törli a keretet-üveget

2. mécsest gyújt miután beléptél


Kinek milyen érzetek jönnek ezekről? olyanok válaszoljanak akiknek jó az intuitiv képességük?


2022. márc. 12. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez mitől ezotéria? Ez egyszerű emberismeret, meg józan ész.

Mécsest gyújt miután beléptél: semmit nem indít be, akkor gyújtja meg, amikor akarja. Hangulatos, meg illatos, stresszoldó lehet. Bár én még nem láttam ilyen üzletben mécsest, balesetvédelmi szempontból annyira nem jó.

Szemem előtt törli a kereteket, amiket felpróbáltam: valószínű furán hat, de ez előírás, nem szokott érdekelni.

2022. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Kiváncsi vagyok kinek milyen érzések jönnek elő a gyertya és a törölgetett szemüvegkeretek miatt..


Most így hogy másodjára teszed fel ezt a kérdést, intuitív módon arra következtettem, hogy valami baj lehet a fejedben kérdező.

2022. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván most a COVID-19 miatt kötelező ezerrel (azaz sokkal intenzívebben) figyelni mindenre.

A szemüveg érintkezik a bőröddel, adott esetben még akár könnyel is, a keretre óhatatlanul rákerül az ujjlenyomatod (aki nagyon tojik mindenre vásárló, az akár a lencsét is megtapogathatja), ezek COVID19-veszélyfaktorok, amire most mindenki iszonyatosan rá van pörögve, mivel emiatt nem tud úgy dübörögni, olyan tempóban pörögni a világ, amilyenben egyébként, normális körülmények között zajlana.

2022. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én örülnék, hogy letörli, mert akkor biztos tisztán kaptam meg én is.
2022. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent túlgondolok amit lehet, de én ebbe nem tudok belelátni semmit.
2022. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy előtted megtörli az általad próbált szemüveget, mutatja, te sem a más "levetettjét" kaptad.

Ettől még nem tart téged koszosnak.

2022. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7/ ha végig viszed ezt a gondolatot akkor, a procedura hogy meggyútja előtted a mécsest v gyertyát és elkezdi tisztogatni a kereteket ezeket vedd figyelembe és ne külön külön akkor mit gondolsz?
2022. márc. 12. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy jó illatot érezz, és nehogy poros szemüveget próbáljon fel a vevő.
2022. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem tisztította a szemüvegeket az aurádtól, meg a negatív energiáidtól. Ha ilyen gondolatok születtek benned egy gyertya meg egy törölgetés miatt, akkor javaslom tarts önvizsgálatot.

Azért gyújtanak gyertyát vagy füstölőt némelyik üzletben, hogy a vásárló kellemesen érezze magát, kevesebb legyen a stressz a választás miatt.

2022. márc. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!