Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szemre tud felírni...

Harmadik szemre tud felírni az orvos szemüveget? És ha igen, azzal fogom látni a szellemeket és a para jelenségeket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem tud, mivel a harmadik szem nem létezik.
2012. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyne tudna! Ha kérsz írni fog egy beutalót és jön két markos legény egy fehér kabáttal.Utána látod hova kerülsz.
2012. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 3 szem csak elnevezés, igazából a tobozmirigyed neve.

A sok asztrálutazó azért jár képzeletföldjén, mivel tudják szabályozni ezt a mirigyet és DMT kibocsátásra kényszeríteni(mesterséges izomere drognak minősül).


Ez a mirigy képes termelni egy gyanta szerű anyagot is ami élénkíti a regenerálódást, sejtosztódást. H

2012. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az asztrálutazás is érdekelne, csak nem tudom, mávnál vagy békávénál kellene érdeklődni?
2012. jan. 3. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogyne tudna! Menj és kérj! :DDDD
2012. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De én a helyedben kontaktlencsét iratnák,az divatosabb.:D
2012. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugidzsekit kellene hordanod
2012. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, voltam ma a szemorvosnál.Mondtam, biztos rossz a harmadik szemem, szeretnék rá szemüveget kérni.Azt mondja, arra nem lehet szemüveget iratni.Mondom, miért, azt mondja, nincs harmadik szem.Szerintem csak lusta volt megvizsgálni, pedig nem volt túl sok beteg.Inkább elmegyek az ofotértbe, remélem, ott segítenek majd.
2012. jan. 4. 16:48
 9/11 anonim ***** válasza:
A harmadik szem egy nem-fizikai érzékszerv, attól hogy nem látod, még ki lehet nyitni, de tudatlan.
2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja, na mindegy.

És egyébként van harmadik fül is?Mert ha már a harmadik szemem rossz és nem látok para jelenségeket, legalább hallani szeretném, ha lehetséges.

2012. jan. 7. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!