Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem kell a kegy, miért...

Miért nem kell a kegy, miért a véres karmát akarom?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
nem tudom
2022. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom
2022. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A kérdést sem értem. Milyen kegy? Mitől véres a karma?
2022. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy túl jó ember, azért.
2022. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert lehet, hogy tudod, mi a 'kegy', de azt, hogy mi a Karma, arról fogalmad sincs.
2022. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Ha nem lennék jó ember nem elfogadnám a jót a szenvedés helyett?

5. Persze, itt gyakorin látom menyire képbe van vele mindenki, bár egy keleti szerzőt se ismerek, aki úgy definiálja mint itt.

2022. márc. 23. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem attól vagy jó ember, ha te annak tartod magad.

2. Melyik keleti szerzőnek Karmáról szóló publikációjában van szó "véres karmáról"?

2022. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok és még sokan mások is. A karma nem véres, az csak hit/hitrendszer. Fel fogod ismerni, hogy hit=érzelem=gondolat=koncepció=karma. Ahogy közeledsz az egységhez a hitrendszered egyszerűsödik. Amikor a tudat az “EGY” képes átlátni az egon aminek hiszi magát abban a testben amit jelenleg viselsz, akkor felemelkedik és egység élményt él át. Ahogy éled tovább a hétköznapi életed egoként rátekintesz a különböző szituációkra és a fennmaradó hitrendszered alapján megítéled. Ilyenkor a tudat azonosul és karmasztikus cselekedet jön létre, mely gondolati, mozgási, érzelmi elemeket tartalmaz, mely lényegében itt is egy és ugyanaz. Erre a tapasztalásra szüksége van, hogy a megfigyelés közben megtanulja annak valódi lényegét, értelmét és átélje mindazt amit tartalmaz. Ezzel fejlődik tovább. Minél magasabbra emelkedik annál több hitrendszert kell áttekinteni hozzávetőlegesen a következő sorrendben: Aktuális mindennapi hitek, korábbi emlékek ebből az inkarnációból, jelen személyiség, korábbi inkarnációk, kollektív tudat azon belül időben visszafelé első emberekig majd evolúciós kollektív tudat egészen az első gondola megjelenéséig. Vagyis evolúciós sorrendben visszafelé. Az evolúció lényegében a gondolat evolúciója a megfelelő fejletségű testet mindig hozzá kaptuk.
2022. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!