Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kannibalizmus milyen karmát okoz?

Kannibalizmus milyen karmát okoz?

Figyelt kérdés
1921-ben Oroszországban az éhínség következtében tömegesen megtörtént: [link]

2020. dec. 7. 18:10
 1/10 anonim válasza:
42%
téged is megfognak enni
2020. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Sok oka van ennek.

Jelen esetben kényszerből csinálták.

Ha ölési szándék is volt mellette vágyként hogy embert egyenek, az rossz karma.

egyrészt tapasztalni fogják a kényszerítést, pl valami orvosi beavatkozás, ahol lekötik, lehet akarata ellenére megműtik, pl mert életveszélyes állapotban van, levágják a lábát, trómbózis miatt.

A lábát utána szétvágják elemzik, majd nem elégetik mint a többi emberi testrészt műtétek után hanem véletlenül a szemetesbe kerül ahol macskák patkányok vagy kutyák esznek belőle.

mikor megy ki a kórházból, még lehet lehet látja a fűben egy rothadó hús cafatokat, amiket az ő lábából amit a kukába dobtak ki tévedésből, szaggatott ki egy kóbor macska.

ezzel csak egy része merül ki a karmának, az ülési szándék még ott van, azt is át kell élnie.

lehet egyszer valaki tévedésből elüti, vagy véletlen rádobnak egy betondarabot valahonnan.

nem biztos a két karmát egyszerre fogja elszenvedni.

Akik foglalkoztak a halál utáni élettel, regressziós hipnózis, ott lehet érdekes beszámolókat olvasni, hogy a karma összetett folyamat,nem mindig egyszerre kapjuk vissza, de visszatér hozzád szeretetcsomagként, mikor nem várnád.

2020. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy maga az, hogy emberi húst eszel okozna valami különlegeset. A bűntudat amit érzel, a szenvedés, ami eljuttat odáig, és az, hogy ha meg kell ölnöd valakit, hogy megedd, az már sokkal inkább jár súlyos következményekkel. A következmények egyénenként változnak, mert mindenki másként élte meg, és az is kérdéses, miért került ennyi ember egyszerre ilyen helyzetbe. A helyzet is következmény volt, és sok ember tett valamit, aminek ez lett a következménye. Ha a kannibalizmus következményét is egyszerre fogják elszenvedni, vagy szenvedték el, akkor tetten lehet érni, amúgy nehezen állapítható meg, ha minden érintettnél máskor érvényesül a hatás.
2020. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat hogy akit megettek, az egy korábbi cselekedetének karmikus eredménye. De azért elég radikális hogy 100 évvel ezelőtt még embereket ettek tömegesen.
2020. dec. 7. 19:37
 5/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem csak az a következmény, hanem az a helyzet is, amikor odáig süllyedsz, hogy embert egyél. Mennyire meg kell törnöd, mint ember, hogy ilyet tegyél? Gondolj bele abba, mi lehetett az, ami egy ilyen helyzethez vezetett. Mit tehettek azok az emberek, akiknek az élete odáig fajult, hogy erre vetemedtek. Ott az, akit megettek, és azok, akik ettek is valami nagyon súlyos dolog következményeit szenvedték. Ami még nehezebbé teszi az egész megértését, hogy ők maguk sem tudták, mi volt az ok, mit tettek, ami ehhez vezetett. Nem akkor tették, valószínűleg nem is abban az életben, amiben a dolog bekövetkezett.
2020. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy eséllyel nem tudnám feldolgozni azt a helyzetet, hogy embert húst kell ennem a túléléshez. Megőrülnék egy ilyen eset után.
2020. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Én valószínűleg már előtte beleroppannék idegileg, el sem jutnék odáig, hogy embert egyek. Én az lennék, akit esznek.
2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
a korona vírus is eredményezhet ilyet. ha a gazdaság és más is totál összeomlik.
2020. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

hmm. most h belegondolok... én voltam önkínzó. lenyúztam a lábamról dúrván a bőrt és megettem. néhány évig ezt csináltam s csak úgy tudtam leszokni h eltörték a kezemet. lehet h én is kannibalizmust követtem el előző életemben???

amúgy rohadt sokat szenvedtem az életemben.

inkább az éhhalált választanám.

hmmm. lehet h tényleg valós ez a karma dolog...

2020. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg éhen halt emberek húsát ették.


Annyi ennek a karmája, hogy mindezt valahogyan fel kellett dolgozniuk érzelmileg. Az sem lehetett könnyű

2020. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!