Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erős energia, furcsa dolgok......

Erős energia, furcsa dolgok... Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Régóta meditálok, keresztény hívőnek mondanám magam, bár kicsit sajátos a szemléletem ettől függetlenül de ez áll a legközelebb hozzám talán, de a buddhizmust sem utasítom vissza.

A lényeg, hogy két hete az egyik meditálásom alatt úgy éreztem valami erős energia van a szobámban. Ez az energia amit érzek mozog. Nehéz elmagyarázni.... mint amikor csukott szemmel is tudod hogy egy ember társad egyre közelebb van feléd és úgy erősödik az energiája. De most már éjszaka sem hagy aludni, rémálmaim lettek, ha én felébredek a család többi tagja sem alszik nyugodtan, mert olyankor ők is mocorognak - forgolódnak. És már nem csak csukott szemmel érzem, hanem máskor is. Ilyenkor ilyen félelem van bennem, amit próbálok elnyomni és másra figyelni de ettől sem javul a helyzet. Éjjel már lépéseket is hallottam. Őrült nem vagyok, félre ne értsük... sosem tapasztaltam életemben semmit, mint most. Nagyon zavaró, volt már valaki hasonló cipőben?



2022. ápr. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy több gyógyszert vettél be, vagy elfelejtetted bevenni, akkor sűrgősen pótold, mert ahogy látod ezt eredményezi.
2022. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, köszönöm! :)

Szerencsére nincs szükségem ilyen fajta gyógyszerekre. :)

2022. ápr. 1. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes spirituális irányzatokban az ördög kapuinak nevezik az ilyen -és hasonló jelenségeket, amiket a gyakorló egy idő után megtapasztalhat.

Amikor egy hiteles spirituális utat jársz, a mestered elmondja hogy ilyenkor mi a teendő.

Fogd ezt fel egy helyes jelzésnek, hogy jól gyakorolsz.

Írtad hogy keresztény vagy, szóval hívd ilyenkor Jézust, Mihályt, stb,....

Lehet azt is csinálni, hogy elkezdesz szeretetet érezni a szívedben, érezd ezt az energiát, formálja belőle egy gömböt magad körül, majd nagyítsd fel annyira, hogy a lakást- házat magába foglalja,, lásd hogy ez a gömb magába zárja a lakást, a családod, majd hagyd ennyiben, feledkezz meg róla.

A félelmet ne nyomd el. Szemléld, járd körbe, üresítsd ki.

Alapvetően még hagyd figyelmen kívül az ilyen jelenségeket 😉

2022. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, megfogadom a tanácsod! Akkor végülis ezt jó jelnek veszem. :)
2022. ápr. 1. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

tedd a kezeidet imára vagy jobb az amikor összekulcsolod.

nem vagyok keresztény, de nekem bevállt. előszőr úgy éreztem h valami kiakarja kulcsolni a kezeimet.

asszem a szűzmáriás imádkozásnál szokás kulcsolni a kezeket.

na meg álomháló.

egy pohár sós víz elrejtve a szobába.

2022. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!